Pozvánka na 4. ročník Adrenalin Challenge Prague 2009

Adrenalin Challenge

Vážení přátelé,

přijměte prosím naše pozvání na 4. ročník Adrenalin Challenge Prague 2009. Adrenalinová akce s doprovodným programem proběhne v sobotu 18. 7. v Praze - hlavní stan na Smíchovské pláži – vjezd u Botelu Admirál.

Od 14:00 hod mohou jednotlivci (diváci) absolvovat EXTREME TRAVERS z Vyšehradu přes Vltavu na Císařskou louku. Počet účastníků je omezen!

Tříčlenné týmy budou absolvovat ROPE DOWN – slaňování hradeb Vyšehradu, EXTREME TRAVERS - přelanění z Vyšehradu přes Vltavu na Císařskou louku, JET SKI – přejezd na vodním skútru z Císařské louky na Smíchovskou pláž, Bungee running – běh na gumovém laně v písku.

Týmy začínají na Smíchovské pláži v 10:00 hod.

Na Smíchovské pláži čeká den plný zábavy – Adrenalin Challenge - disciplínybohatý a zajímavý doprovodný program: exhibice Jet Ski – Ice Man – 3. místo na mistrovství světa ve freestylu, škola beatboxu pro malé i velké – Jaro Cossiga – čerstvý vicemistr světa v beatboxu, Deadly Fun Show, divácké soutěže, beach voleyball, beach fotball, exhibice karate, večerní Shock party se slavnostním předáváním certifikátů odvážným účastníkům Adrenalin Challange Prague, ohnivá show – Palitchi, DJ a mnoho dalšího. Celým dnem bude provázet jedinečný moderátor Mc Kajag.

Těším se na společné setkání

www.adrenalinchallenge.cz

Přidáno: 16.07.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…