Pozvání na veletrh SCHOLA NOVA do Veletržního paláce v Praze!

Na konci března se ve Veletržním paláci v Praze uskuteční již 14. ročník specializovaného veletrhu SCHOLA NOVA - školy, vzdělávání a vybavení. Jde o jedinou odbornou akci svého druhu v České republice, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Vystavovatelé zde budou prezentovat moderní výukové potřeby, pomůcky, vybavení pro školy, představí příležitosti a možnosti dalšího vzdělávání, zástupci státních orgánů a úřadů poradí, jakým způsobem postupovat při získání prostředků ke studiu z fondů ESF, jak a kde mohou studenti a absolventi uplatnit získané znalosti a dovednosti na trhu práce v ČR a v zahraničí.

Novinkou letošního ročníku veletrhu SCHOLA NOVA je samostatná sekce nabídky studia na státních i soukromých středních a vysokých školách pro následující školní rok.

Veletrhu se zúčastní tradiční i noví vystavovatelé. Nebude chybět například firma MULTIP Moravia s.r.o., která se zabývá výrobou školního, kancelářského a sedacího nábytku či společnost RC přístroje pro vědu a vzdělávání s.r.o. Praha. Z nových vystavovatelů je to například LANius s.r.o. s univerzálním infosystémem pro všechny typy knihoven, Fakulta lesnická a enviromentální ČZU v Praze, která na veletrhu představí své široké vzdělávací a řadu dalších aktivit pro studenty. Jazyková agentura Skřivánek ve svém stánku a i v rámci doprovodného programu představí metodické semináře, které pořádá za finanční účasti ESF a hl. m. Prahy, pro lektory a učitele cizích jazyků. Po dobrých zkušenostech z minulého ročníku se na veletrh vrací jazykový projekt Lingua Ludus. „Účast na veletrhu je pro nás velmi důležitá, chceme se co nejvíce zviditelnit a představit nové produkty odborné i široké veřejnosti,“ uvedla Lucie Eiseltová, autorka projektu. Nově se veletrhu účastní dále např. Fakulta lesnická a environmentální ČZÚ v Praze a Vysoká škola Jana Amose Komenského, která se bude se podílet i na doprovodném programu na téma E-learning - moderní vzdělávací technologie a předá své zkušenosti s využíváním strukturálních fondů.

SCHOLA NOVA

Součástí veletrhu bude tedy i bohatý doprovodný program zaměřený zejména na semináře a prezentace firem či škol, otázku uplatnění absolventů v praxi a také informace o čerpání a využívání fondů EU - představení aktuálních dotačních titulů v novém programovém období 2007 - 2013, nový vzdělávací program ČEZ „Svět energie“, diskutovat se bude i téma „Bezpečnější internet“ a další.

Těšíme se na vás v termínu od 27. do 29. března a věříme, že návštěva veletrhu SCHOLA NOVA bude pro vás přínosem.

Další informace a přihlášky na www.bvv.cz/scholanova, E-mail: mzelinkova@bvv.cz
Provozní doba: 27. - 29. 3. 2007 denně od 9 do 17 hod.
Vstupné pro dospělé: 50,- Kč, studenty, 25,-
hromadné vstupné pro studenty předem nahlášené 20,- Kč

Kupon na 50% slevu na vstupenku pro 1 osobu si můžete stáhnout zde.

Autorka: Marcela Zelinková - Veletrhy Brno, a.s.

Přidáno: 08.02.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.