Pozor je tu soutěž pro všechny Brňáky! Koukejte se kolem sebe

Potřebujete si zlepšit jazyk? Nevíte jakou si vybrat jazykovou školu? Chcete, aby vaše děti chodily na jazykové kurzy, ale bojíte se, že je to nebude bavit? V tom případě přijďte na interaktivní veletrh Otevřené Vzdělání, kde najdete na tyto otázky odpověď. A co víc. Spustili jsme soutěž, ve které můžete vyhrát bílou bezdrátovou klávesnici s myší.

Jak na to?

Musíte se více dívat kolem sebe, konkrétně pokud jedete v šalině. Tento týden jsme umístili do MHD v Brně letáky, které propagují netradiční veletrh brněnských jazykových škol Otevřené Vzdělání. Můžete je najít v modrém a červeném provedení. Je tu však malé překvapení, jeden plakát je zelený.

My po vás budeme chtít fotku právě toho jednoho jediného ZELENÉHO LETÁKU. Vyhrává ten, kdo tento leták najde v šalině, vyfotí ho a pošle nám fotku do redakce, nebo ji umístí na Facebook. Je to jednoduché ne? :) Tak hurá do toho...

 

 

Co můžete vyhrát?

... tuto bezdrátovou designovou klávesnici s myší

 

Soutěž je již ukončena!

Paní Adella nám poslala fotku letáčku v jedné z brněnských tramvají. Děkujeme a gratulujeme!

Veletrh jazykových škol

 

Přidáno: 09.08.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.