Potřebujete zabít víc much jednou ranou? Zkuste BOHEMIA INSTITUT!

BOHEMIA INSTITUT

Rozjíždíte firmu a chcete proškolit své zaměstnance ve všech záludnostech právního, ekonomického a obchodního systému? Nebo reformujete zaběhlý podnik a rádi byste rozšířili praktické znalosti všech svých zaměstnanců od projektového manažera přes sekretářku až k mistrovi? Neorientujete se zcela ve všech aspektech aktuální problematiky oboru a váháte tedy, co všechno byste Vy i Vaši podřízení potřebovali vědět? Vedle toho máte dospívající dceru, které by neuškodilo zlepšit si angličtinu a trošku se osamostatnit nejlépe během nějakého studijního pobytu v zahraničí, a babičku, která nechce ztratit přehled a ráda by se naučila pořádně zacházet s počítačem?

Bohemia Institut

Po práci, v níž si lámete hlavu s bezpočtem snad neřešitelných problémů a opravujete své asistentce gramatické chyby v cizojazyčné korespondenci, na Vás ještě čeká večer strávený pokusy pochopit, proč dceři angličtina nejde a ani ji nebaví, a trpělivým vysvětlováním babičce, kterak odpovědět na email od přítelkyně z dětství. Práce zkrátka máte navrch hlavy. Čeho se Vám nedostává, to je čas.

Samozřejmě víte o nepřeberné nabídce kurzů jazykových, manažerských i obchodně-právních, nemáte ale čas a energii prověřovat si jednotlivá vzdělávací zařízení, ani pokoušet se vše zkombinovat tak, aby každý dostal přesně to, co potřebuje a co chce.

Není proč vzdávat se a snažit se stačit na všBohemia Institute sám, existují totiž instituce poskytující komplexní služby, které nejenže vycházejí z aktuálních trendů a potřeb českého i nadnárodního trhu, ale navíc jsou schopny a ochotny sestavit program ušitý přímo na míru Vaší jedinečné situaci. Objednejte si firemní zakázkový kurz „na klíč“ a nechte profesionály, ať se starají za Vás. Po důkladné diagnostice situace ve Vaší firmě sestaví a zabezpečí vzdělávací program plně odpovídající Vaším potřebám a představám. Získávání zpětné vazby pro zajištění maximální efektivity celého procesu je samozřejmostí. Nebo chcete ušetřit a přesto dopřát Vašim klíčovým zaměstnancům možnost  rozvoje, který jim zvýší kromě profesionálního rozhledu i profesní sebevědomí a loyalitu vůči firmě? Pak je pošlete na modulový kvalifikační program se státní i mezinárodní akreditací. Studovat budou po práci, mBohemia Institutohou si navolit rozsah a obsah dle svého zájmu a navíc získají oficiální certifikát. U stejné instituce snadno zařídíte jazykový pobyt pro dceru v jedné z mnoha škol, s níž Bohemia Institut spolupracuje (pro angličtinu si vyberte například mezi Havají, Aucklandem, Londýnem nebo Torontem), a dostane se i na večerní studium počítačové gramotnosti pro babičku.

Díky objednávce služeb BOHEMIA INSTITUTU si ušetříte spoustu starostí a oplátkou získáte tolik volného času, že začnete vážně uvažovat o splnění dávného snu ještě ze studií: že se jednoho krásného dne naučíte plynně švédsky, strávíte letní dovolenou ve srubu se saunou u švédského jezera a přečtete si Augusta Strindberga v originále. Vaše žena může mezitím absolvovat letní intenzivní  jazykový kurz a protože ji skvělí lektoři v BOHEMIA INSTITUTU nadchnou bude si již v září přát od Vás dárek k vánocům – půlroční (a nebo radši rovnou roční) jazykový kurz – a kde jinde než v BOHEMIA INSTITUTU…

Přidáno: 12.12.2011, Zdroj: Bohemia Institut Autor: Tereza Dědinová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.