Potřebujete si vylepšit AKCENT?

Akcent IH PragueMáte dojem, že se v nabídce jedinečných, úžasných a zaručeně moderních jazykových škol brzy utopíte? Odkládáte tolik potřebné zdokonalení své angličtiny jenom proto, že už Vás unavuje hledat v záplavě jazykových kurzů to pravé? Nemáte zrovna nejlepší vzpomínky na své první hodiny angličtiny a rádi byste své děti podobného zážitku ušetřili? Chcete jim poskytnout dětský jazykový kurz, který v nich probudí nadšení ze schopnosti dorozumět se cizí řečí namísto toho, aby v nich veškerý zájem na dlouhá léta utloukl?

Dobře víte, že ani doporučení od známého občas nezafunguje (může se změnit lektor a navíc, každý máme o „dokonalé“ jazykové škole poněkud odlišné představy) a padá na Vás zoufalství? O tom, že byste se konečně začali učit španělsky, jak jste si vysnili, už raději ani neuvažujete?

Pokud jste unaveni hledáním, a přece nechcete slevit ze svých požadavků na kvalitu (což je navýsost rozumné), vyberte si takovou jazykovou školu, která má na poli vzdělávání dlouholetou tradici a zároveň neustále pracuje na modernizaci své výuky a vychází vstříc novým trendům. Spolehlivým ukazatelem je také zapojení školy do mezinárodního řetězce jazykových institucí, které zaručuje jednak přístupnost inspirativním trendům ze světa, jednak to, že pokud se rozhodnete nastartovat doposud dobře ukrytý jazykový talent svého potomstva (popřípadě rodičovstva) jazykovým pobytem v zahraničí, nemusíte se obávat, že se budou kousat nudou, nebo v horším případě vykonávat v rámci seznámení se s místní kulturou otrockou práci pro namátkou vybranou hostitelskou rodinu.

Jazyková škola AKCENT International House otevřela své brány jazyků bezprostředně po pádu železné opony a v současnosti je se svými více než 120 zaměstnanci jednou z největších soukromých škol v České republice. Zkušeností s tím nejširším spektrem výuky má na rozdávání: nabízí jazykové kurzy vhodné pro všechny členy domácnosti a na všech znalostních úrovních. Nezáleží na tom, zda chcete dítěti dopřát prázdninový pobyt, kde se seznámí se základy jazyka, nebo intenzivní pomaturitní studium, určitě si vyberete.

Pokud hledáte školu, na které můžete projít celým procesem učení se angličtině nebo němčině od začátečnických kurzů až po zkoušky na vysoké jazykové úrovni, jste na správním místě: Jazyková škola AKCENT Intenational House v Praze je centrem pro cambridgeské zkoušky pro děti i dospělé (od základních až po proficiency), na základě licence Goethe Institutu rovněž pořádá zkoušky z němčiny do úrovně C1 včetně.

Chcete vylepšit jazykový profil své firmy a zároveň dát ženě k narozeninám individuální výuku její milované francouzštiny? Proč to nezařídit všechno u jedné instituce a vyvarovat se tak spousty hodin strávených pátráním na internetu? Otloukají Vám ratolesti o hlavu, že osobní vyučování je beznadějně zastaralé? Umlčte je e-learningovým kurzem, po jehož absolvování budou anglicky mluvit plynule, i kdyby nechtěli.

A k tomu všemu se k Vám nastěhoval bratranec z pátého kolena, který se narodil a většinu života prožil na Islandu? Jeho nadšení pro češtinu je ryzí a dalece předhání Vaše učitelské nadání a ochotu trávit nekonečné večery koktavou konverzací? Zařiďte mu kurzy češtiny pro cizince a uvidíte, že si brzy budete mnohem lépe rozumět.

Přidáno: 18.01.2012, Zdroj: AKCENT International House Prague Autor: Tereza Dědinová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.