Poslouchejte a učte se s Progres Guru

Kolikrát jste si už říkali, že se pustíte do něčeho nového, rozšíříte si obzory, vzděláte se, přehodnotíte svůj přístup k práci nebo změníte svůj život? Čas od času to má v plánu snad každý. Je důležité klást si stále nové cíle a posouvat se dál v osobní i profesní rovině. Mnozí z nás ale nakonec narazí na zdánlivě nepřekonatelnou překážku – na sebe. Vše nakonec ztroskotá na tom, že si nenajdeme dostatek času, odhodlání, chuti se učit a zlepšovat. Je důležité vědět, že to jde i jinak.

Plná paměť

Řada lidí naráží na to, že jim nevyhovuje dostupná forma výuky. Pro osobní rozvoj v pohodlí domova si většina zvolí běžnou tištěnou učebnici. V rámci podnikového vzdělávání je zvykem navštěvovat  kurzy a školení. Existuje však varianta i pro ty, kteří by potřebovali od každého něco? Rozhodně ano. Pokud toužíte po přednášejícím, který by promlouval pouze k vám a v prostředí, které si sami zvolíte, pak sáhněte po audioknize.

Stačí si vybrat

V minulosti se do formátu mluveného slova převáděla většinou jen beletrie. Současný trend ovšem velí, nabídnout posluchačům co nejširší nabídku různorodých titulů. Progres Guru se, jako vydavatelství zaměřené na vydávání audioknih o osobním rozvoji, rozhodlo pomoci všem, kteří odmítají memorovat celé strany učebního textu. Příjemnější forma mluveného přednesu vám dovolí zcela se soustředit na obsah. S jednou z audioknih od Progres Guru stačí jen poslouchat a rozvíjet své dovednosti.

Stiskněte PLAY

Stáhněte si některou přínosnou audioknihu z nabízených sekcí osobní rozvoj, podnikání, kariéra či komunikace a učte se ušima. Doma, v autě i v práci se můžete neustále vzdělávat a dělat pro sebe něco velmi užitečného. V přehledu titulů najdete například hned několik knih od známého amerického spisovatele Leo Babuty nebo Richarda Dennyho. Z českých autorů jsou u vydavatelství Progres Guru zastoupeni například Jan Urban nebo Vladimír Procházka. Naučte se snadno a rychle neplýtvat svým časem, efektivně vydělávat peníze, soustředit se, komunikovat se svým okolím nebo jednoduše začít od začátku.

Přidáno: 02.12.2013, Zdroj: Progres guru Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si