Poslední šance se přihlásit do nultých ročníků a přípravných kurzů na nový školní rok!

Vzdělání.CZChystáte se příští školní rok na přijímací zkoušky na vysokou školu? Právě probíhá zápis do velice oblíbených nultých ročníků, které můžete navštěvovat od října 2009 až do května 2010.

Připravili jsme pro Vás kurzy na právnické, ekonomické, lékařské, filozofické (psychologie, žurnalistika, politologie), pedagogické fakulty a na Policejní akademii. Letos pro vás máme navíc speciální kurzy Testů studijních předpokladů a NSZ Obecných studijních předpokladů.

Chcete se opravdu dobře připravit a zvládnout přijímací testy v klidu a pohodě, potom využijte možnost důkladné a dlouhodobé přípravy na studium a přijímací zkoušky. Výuka probíhá v Praze a v Brně - každý týden ve všední dny nebo jednou za čtrnáct dní o víkendu. Nově nabízíme i kombinaci s pomaturitním studiem angličtiny (Callanovou metodou) s nultými ročníky - zůstane Vám statut studenta se všemi výhodami (zdravotní, sociální, dětské přídavky, studentské slevy).

Přinášíme Vám nejucelenější nabídku přípravných kurzů k přijímacím zkouškám VŠ od desítky zavedených vzdělávacích agentur a vysokých škol pro školní rok 2009/2010. V klidu si můžete prohlédnout kurzy, porovnat je s ostatními a v případě zájmu učinit online objednávku. Objednávky jsou ihned předávány pracovníkům agentur, kteří vás obratem sami kontaktují.

Vybírat si můžete podle fakulty nebo podle oboru (předmětu). Studenti, kteří absolvují přípravné kurzy mají v průměru třikrát větší úspěšnost u přijímacích zkoušek než ostatní uchazeči. Rovněž se podívejte na učebnice k maturitě a přijímacím zkouškám na všechny fakulty a obory.

Uzávěrka přihlášek je již 14. 10., kdy budou zahájeny středeční setkání v Praze i v Brně. Poslední studenti budou zapsáni do konce října.

Kompletní nabídku kurzů a učebnic najdete v eshopu serveru Vzdělání.CZ na adrese http://knihy.vzdelani.cz. Přípravné kurzy na VŠ rozdělené podle fakult a oborů jsou na adrese http://knihy.vzdelani.cz/index.asp?menu=574.

Přidáno: 06.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.