Portál Vzdělání.CZ nabízí reklamní prostor neziskovým organizacím zdarma

Untitled Document

Pomalu se stává již tradicí, že portál Vzdělání.CZ několikrát ročně pořádá akce při nichž nabídne část svého reklamního prostoru zcela zdarma. Po akcích Týden reklamy zdarma a Prázninová reklama zdarma (červenec a srpen 2004), které byly určeny školám, agenturám a firmám nabízejím nejrůznější vzdělávací a au-pair programy, nyní přichází další akce určená neziskovým organizacím.

První neziskovou organizací, která již zobrazuje své bannery na portálu Vzdělání.CZ je občanské sdružení Ratolest Brno zabývající se volnočasovými aktivitami dětí a mládeže. K zobrazování reklamy se mohou přihlásit i další neziskové organizace pracující s dětmi a mládeží.

Akce potrvá do konce roku 2004. Na rok 2005 pak portál Vzdělání.CZ připravuje další aktivity, kterými podpoří neziskové organizace pomáhající stejné cílové skupině, na níž je portál zaměřen - mladým lidem ve věku zhruba do 25 let.

Portál Vzdělání.CZ již více než 5 let nabízí přehled možností pomaturitního studia v ČR a českých au-pair agentur. Dlouhodobě přináší rovněž aktuální nabídky brigád pro studenty a pracovních míst ve školství. S návštěvností kolem 1.000 unikátních návštěvníků denně patří mezi největší a nejznámější servery věnující se oblasti vzdělávání. V poslední době je portál Vzdělání.CZ doplňován o další služby určené především studentům středních, vyšších a vysokých škol - např. upozorňování na nové brigády, vyhledávač letenek, soutěže, hry, studentskou seznamku.

Autor: Ing. Vladimír Přichystal - manažer portálu Vzdělání.CZ

Přidáno: 03.09.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si