POPup! – Premiera

Premiéra první pražské STYLISH DISCO párty pro milovníky současné POP music, tak jak ji známe především z MTV nebo pražského Expresrádia a to v tanečních disco remixech. To vše okořeněné funky housíkem v pozdějších hodinách. Producent TOP chart hitů DJ NEO. Live vocal Martina Balogová. Funky house support: David Monoszon a.k.a. DJ Kocour a DJ Jayyare.

DJ NEO
se stal ve svých 24 letech, nejprodávanějším česko-slovenským djem za hranicemi ČR i u nás. Jeho první autorské album označil časopis Xmag, zaměřený na taneční scénu, za "nejlepší české taneční album vůbec".

V 90.letech se vypracoval mezi domácí DJskou a producentskou elitu a slavil úspěchy i v zahraničí. Jako vůbec první DJ z tzv. východního bloku vydal desku u nejslavnějšího amerického houseového labelu Subliminal records, která bodovala ve všech hlavních US/Euro tanečních chartech. Slavní světoví djové jako David Morales Erick Morillio a další ji umístili na přední příčky svých hitparád. Deska se velmi dobře prodala, a tak Subliminal hned po dvou měsících vydal druhou edici s dalšími Neovými remixy.

DJ Neo remixoval nahrávky pro Monkey Business, JAR, Ivana Krále, Lucii Bílou, Jiřího Korna, Daru Rolins, Wohnout a mnohé další (dodnes jich bylo kolem 50ti). Jako jediný český DJ se nebál pokusu o změnu i v „zavedené“ pop music - produkoval m.j. album Jiřího Korna, či debut zpěvačky Jany F. (skladba "Nostalgie" byla po dlouhé týdny nejhranější skladbou v českých rádiích).

DJ NEO rovněž před nedávnem dokončil práci na novém albu Sámera Issy (Break the silence), které společně s Ondřejem Brzobohatým produkoval (vybrané tracky možno poslechnout/stáhnout v "IN THE STUDIO" a "ARTIST"). Do dnešního dne má jako jediný česko-slovenský dj za sebou také 2 autorská alba a 2 videa. Společně s Romanem Holým pracoval rovněž na ústřední skladbě k soundtracku k českému filmu "Experti".

David Monoszon
známý též pod pseudonymem DJ Kocour zaznamenal raketový růst společně s DJem Angel Charlie koncem loňského roku, kdy se jejich Olympia párty v Mecce stala nejnavštěvovanější rezidentní nocí v Praze. Jeho úspěšný růst pokračoval známou párty Bora Bora v River Clubu na Občanské plovárně s návštěvnostmi od 1.500 až 2.000 návštěvníků. Svůj široký okruh fanoušků si především vytvořil unikátními hudebními selekcemi, které na rozdíl od většiny českých DJs slepě nekopírují žebříčky hitparád, ale řídí se především Davidovým cítěním. Posluchači se těší na každý nový Davidův set, protože vědí, že uslyší množství nových neohraných songů, které jako koláž dávají dohromady nenapodobitelnou atmosféru. Davida si můžete s Charliem poslechnout každý pátek v pořadu Starmix na Expresrádiu od 23:00 do 01:00 h.

POPup!
Stylish Disko Party
Sobota 13. 10. 2007, Start 22:00 h

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Producent TOP chart hitů DJ NEO
Funky house support: David Monoszon a.k.a. DJ Kocour
Support DJ: Jayyare
Live Vocal: Martina Balogová
Videoprojection, POPup Dancers po celou noc!
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA.
Guestlist pouze do 24:00 h.

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 09.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si