Pomaturitní studium v Bohemia Institutu ...škola pro život...

Usnadněte si život... Naučte se jazyk... A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? A co takhle si doplnit kvalifikaci, s kterou se nikde neztratíte a využijete ji v jakékoli profesi. A to naprosto „bezbolestně“- večerně a nebo dálkově?

Profesionální a příjemné pomaturitní studium pro všechny

Pomaturitní vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové jednoleté pomaturitní studium nejen pro maturanty, ale i pro ostatní zájemce o kvalitní intenzivní jazykové studium – ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, vysokoškoláci; všechny vstupní pokročilosti.

1. Kromě angličtiny vám BI nabízí plnohodnotné pomaturitní/intenzivní studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně  (20 lekcí týdně) nebo v kombinaci (20 – 32 lekcí).
2. K základnímu cizímu jazyku si můžete přibrat studium druhého nebo dokonce třetího cizího jazyka – na výběr máte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu či ruštinu.
3. Studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty kvalifikačního studia Management (moduly: firemní management, právo, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,...) nebo Obsluha PC. Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát IES, London o této kvalifikaci. Tyto obory můžete studovat také samostatně - dálkově či večerně.

Skladba a cíl pomaturitního jazykového studia

4 hodiny denně, 5 dnů v týdnu, 4 týdny měsíčně, zkrátka celý školní rok budete krok po kroku překonávat jazykové bariéry a nabývat plynulosti ve svém cizojazyčném projevu. Vybudujete si širokou slovní zásobu, získáte jistotu v praktickém používání gramatiky, rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy profesního jazyka a obchodní korespondence.
Na konci kurzu zjistíte, že cizí jazyk umíte aktivně používat a že už se vám při rozhovoru s cizincem neklepou kolena a čelo se nerosí kapkami nervózního potu.

Hmatatelné ukončení studia

Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení o absolvování kurzu, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách. Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL; z němčiny ZD, ZMP, ZOP; z francouzštiny DELF, DALF; ze španělštiny DELE). Předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma, studenti jsou v průběhu studia motivováni bodovým hodnotícím systémem, díky čemuž mají u těchto zkoušek vysokou úspěšnost.

Slevy a bonusy

Školné již od neuvěřitelných 18.900,-Kč!

Přihlašte se včas – budete mít výhodnější podmínky!
Získáte sympatickou :) slevu:
do 30.4. – sleva 5000,-Kč,
do 31.5. – sleva 4000,-Kč,
do 30.6. -  sleva 3000,-Kč,
do 31.7. – sleva 2000,-Kč,
do 31.8. – sleva 1000,-Kč  
dále standardní slevu 1000 Kč pro "starší" studenty a 1000,-Kč slevu při platbě do 31.8.2013.

Při doložení účasti na Scio testech (kopie výsledku nebo certifikát či pouze doklad o platbě testu) získáváte časově neomezenou slevu 3000,-Kč.

A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte Vy i oni další slevu 1000,-Kč a to i kdykoliv později a za každou přihlášenou osobu na Vaše doporučení.

Pokud budete sledovat naše webové stránky, zjistíte,že řada dalších neodolatelných bonusových a slevových akcí je aktuálně vypisována.

Pokud se později dostanete na VŠ - nevadí - školné Vám vrátíme...
Statut studenta by měl být i dle připravené novely zákona zachován letošním maturantům.

Silné stránky BOHEMIA INSTITUTu

22letá zkušenost s jazykovým vzděláváním
garantovaná profesionalita a kvalifikace českých i zahraničních lektorů
individuální přístup ke studentovi
variabilita studijních možností
efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem
všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

Více informací najde zde: www.bi.cz .

Přidáno: 09.04.2013, Zdroj: Bohemia Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.