Pomaturitní studium s Caledonian School

Caledonian SchoolRozhodli jste se věnovat rok po ukončení střední školy zdokonalování svých jazykových znalostí? Nebo jste po škole již delší dobu, ale nutně se potřebujete výrazně zlepšit v jazyce a jste ochotni studiu věnovat několik hodin denně? V obou případech je pomaturitní studium Caledonian School pro vás tou správnou volbou.

Kvalita a zkušenosti

Caledonian School se věnuje výuce pomaturitního studia již 15 let. Caledonian School - foto 1Za tu dobu jsme vyvinuli efektivní systém studia, díky němuž nejenže dosahují studenti velmi dobrých výsledků u mezinárodních jazykových zkoušek, ale jsou též schopni jazyk s úspěchem využívat v praxi.

Klademe velký důraz na kvalitu našich služeb, proto jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a členy Asociace jazykových škol ČR, která se v dubnu tohoto roku stala přidruženým členem organizace EAQUALS (více informací na www.eaquals.org).

Místa výuky

Pomaturitní studium Caledonian School naleznete na 3 místech v Praze:

- Vltavská 24, Praha 5 – metro Anděl
- Francouzská 4, Praha 2 – metro Náměstí Míru
- Vítězné náměstí 2, Praha 6 – metro Dejvická

V centrále ve Vltavské je vám dále bezplatně k dispozici knihovna, kde si můžete zapůjčit celou řadu doplňkových studijních materiálů, cizojazyčnou beletrii ve zjednodušené i původní verzi či slovníky, a kavárna Caledonian Café.

Vyučované jazyky

U nás máte možnost studovat nejen angličtinu, ale také angličtinu v kombinaci se španělštinou, němčinou či francouzštinou či samostatně některý z těchto jazyků.

Lektoři

Alfou a omegou jazykové výuky jsou kvalitní lektoři, bez nich nemůže být výuka efektivní, i kdyby vše ostatní bylo perfektní. V Caledonian School  máme na naše lektory vysoké nároky a jejich profesionální rozvoj je pro nás velice důležitý.Caledonian School - foto 2 Všichni naši lektoři mají pedagogické vzdělání, ať už vysokoškolské či formou některého z mezinárodních učitelských certifikátů.

Nábor lektorů probíhá dvoukolově a prověřuje předpoklady lektorů pro výuku. Jelikož v našich kurzech vyučuje mnoho rodilých mluvčích, máme náborová střediska nejen v České republice, ale také ve Velké Británii a Kanadě.  Úroveň výuky je kontrolována pravidelnými observacemi, které provádí naše akademické oddělení. V pomaturitních kurzech učí ti nejzkušenější z našich lektorů, velkou část výuky vedou rodilí mluvčí.

Výuková metoda

V Caledonian School věříme v komunikativní metodu a ve výuku zaměřenou na studenta. Náš přístup zahrnuje:
- aktivity, které stimulují studentovu komunikační jistotu a zaměřují se na reálnost přednesu
- materiály a aktivity, které studenty motivují
- párové a skupinové aktivity jsou využívány k maximalizaci příležitostí mluveného projevu studentů
- rovnoměrné zaměření na přesnost a plynulost projevu
- používání učebnice a vhodných doplňkových materiálů dle zaměření výuky a studijních potřeb studentů
- odpovídající zpětnou vazbu na studentovy výkony poskytovanou lektorem.

Mezinárodní zkoušky

Součástí pomaturitního studia v Caledonian School je příprava na mezinárodní zkoušky. Caledonian School je autorizovaným testovacím centrem zkoušek TOEIC a LTE a také autorizovaným přípravným centrem pro Cambridgeské zkoušky.Caledonian School - foto 3 V roce 2007 jsme ke Cambridgeským zkouškám připravili více jak 600 studentů, což je nejvíce ze všech jazykových škol v ČR. Úspěšnost našich studentů u Cambridgeských zkoušek je více jak 80%. V případě, že nechcete na konci kurzu skládat žádnou zkoušku, ale splníte podmínky studia, bude Vám vystaven certifikát Caledonian School dokládající dosažení absolvované jazykové úrovně.

Kurzy francouzštiny je možné zakončit zkouškami DELF či DALF, kurzy španělštiny zkouškou DELE a kurzy němčiny zkouškami Start Deutsch 2, Zertifikat Deutsch (ZD) či Goethe - Zertifikat B2. Výběr vhodné zkoušky závisí na jazykové úrovni studenta.

Proč si tedy vybrat pomaturitní studium Caledonian School?
- 15-ti leté zkušenosti s výukou pomaturitního studia
- studijní program zařazen ve vyhlášce MŠMT
- malé studijní skupinky (max. 12 studentů)
- možnost  kombinace až tří jazyků
- zkušení kvalifikovaní lektoři
- možnost zakončení studia mezinárodní zkouškou
- přístup do knihovny Caledonian School zdarma.

Věříme, že pokud se rozhodnete strávit rok studiem jazyků v Caledonian School, bude to pro Vás přínosný rok plný studia a zábavy,  na jehož konci budou Vaše jazykové znalosti o poznání na lepší úrovni.  Více informací o studiu naleznete na www.caledonianschool.cz.

Přidáno: 25.08.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.