Pomaturitní studium angličtiny přitahuje víc a víc studentů

London Institute Praha Pomaturitní studium angličtiny je mezi čerstvými absolventy středních škol oblíbenější než kdy dříve. „Studenti mají tento typ studia v oblibě především proto, že se vedle zdokonalení v jazyce mohou rozhodnout, zda a kde studovat dál a přitom neztrácejí výhody, které plynou ze statutu studenta,“ potvrzuje paní Jitka Jechumtálová, ředitelka London Institute Praha.

Pomaturitní studium angličtiny v London Institute se drží osvědčeného hesla „škola hrou“. V jedné třídě je maximálně 11 studentů, kteří se společně učí v hlavních jazykových dovednostech – gramatice, poslechu, psaní a konverzaci. Zkušení lektoři vedou výuku tak, aby byla zábavná, stejně jako praktická a každý student tak získal odvahu a nebál se jazyk aktivně a efektivně použít.
Studenti London Institute
Možnost získání cambridgeského certifikátu
„Studenti u nás mohou studium zakončit jednou z cambridgeských zkoušek, což hojně využívají. Certifikátem z Cambrigde se totiž v budoucnu mohou prezentovat jak při přijímacích zkouškách na vysokou školu, tak u potenciálních zaměstnavatelů po celém světě,“ vysvětluje Jitka Jechumtálová. V London Institute jde o široké spektrum zkoušek dle úrovně – PET, FCE či CAE.

Týdenní kurz v Londýně zdarma
Díky svým britským kořenům nabízí London Institute jako jediná jazyková škola týdenní jazykový kurz na sesterské škole v Londýně pro všechny studenty pomaturitního studia zdarma. Studenti tak mají možnost získat jazykové znalosti formou zážitku, zvyšuje se jejich motivace i zlepšení v angličtině.

Angličtina se vyplatí
Investice do znalosti angličtiny je to nejlepší, co mohou studenti hned po maturitě udělat. „Angličtinu dnes využijete ve všech oblastech života. Ať už se studenti rozhodnou pokračovat v jakémkoliv studiu na vysoké škole, či budou chtít jít do zaměstnání. A samozřejmě ve volném čase je radost přečíst si knihu v originále, či se v kině nerozptylovat titulky. Angličtina je dneska zkrátka nezbytností,“ uzavírá Jitka Jechutmálová z London Institute Praha.


Přidáno: 11.10.2011, Zdroj: London Institute Praha

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.