Pomaturitní studium angličtiny na Metropolitní univerzitě Praha

Metropolitní univerzita Praha - logo

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka. Absolventi těchto kurzů získají Certifikát MUP o dosažení jazykové úrovně a zároveň získají status studenta.

VýukaMetropolitní univerzita - učebna je založena na komunikativním přístupu a je vedena zkušenými vysokoškolskými pedagogy. Absolventi těchto kurzů se naučí porozumět mluvenému i psanému projevu, používat jazyk jak v reálných situacích, tak i v akademickém prostředí. Posluchači těchto kurzů budou mít také možnost studovat odborné předměty vysokoškolského programu, přičemž se mohou stát studenty MUP. Dále absolventi těchto kurzů získají jazykové kompetence požadované pro úspěšné složení mezinárodně uznávaných zkoušek PET, FCE a CAE.

Studium
Metropolitní univerzita - studenti- denně 4x45 min
- pondělí - pátek
- září - červen
- program ve vyhlášce MŠMT od září 2009
- zkušení pedagogové

Začnete
- 1. září 2009

Naučíte se
- porozumět mluvenému i psanému projevu 
- používat jazyk v písemném projevu
- používat jazyk v reálných situacích
- používat jazyk v akademickém prostředí

Vyberete si
- odborné předměty ze studijních oborů MUP 
- angličtinu pro potřeby vysokoškolských studentů a právnickou angličtinu

Poznáte
- kulturu, historii i současnou společnost zemí anglofonní oblasti

Získáte
- Certifikát MUP o dosažení jazykové úrovně
- znalosti potřebné ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek PET, FCE, CAE

Kontakt
- Mgr. Irena Dominiková dominikova@mup.cz
- Více informací naleznete na www.mup.cz

Přidáno: 22.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.