PolymeryFT – to je studium s dávkou nadšení

Hnací silou každého výzkumníka je jeho vášeň a zaujetí pro práci. Takové zaujetí se už několik let snaží rozdmýchávat PolymeryFT mezi talentovanými studenty v nejrůznějších oborech a specializacích polymerních věd, biomateriálů, nebo nanosvěta. V současné době lze na tyto obory Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně podávat přihlášky – a to do 15. 3. 2013.

Polymerní obory jsou ty, které mají velký potenciál do budoucnosti. V rámci jejich studia na UTB se můžete setkat s vývojem dotykových obrazovek, nejrůznějších plastů uplatnitelných v širokých sférách lidského života, nebo i s medicínskými technologiemi té nejvyšší kvality. Proto se univerzita tyto obory snaží neustále inovovat a posouvat jejich kvalitu na vyšší úroveň. Již teď patří zlínské pracoviště k těm nejlepším v ČR.

 

Informace o oborech lze získat na adrese www.polymeryft.cz. Na oficiálním webu fakulty technologické pak lze získat další informace o přijímacím řízení. www.ft.utb.cz. Přijímací zkoušky se nepořádají, jediným rozhodujícím parametrem je průměr známek ze střední školy, podle kterého se sestaví pořadí přijatých studentů.

Přidáno: 04.03.2013, Zdroj: PolymeryFT

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si