PolymeryFT – to je studium s dávkou nadšení

Hnací silou každého výzkumníka je jeho vášeň a zaujetí pro práci. Takové zaujetí se už několik let snaží rozdmýchávat PolymeryFT mezi talentovanými studenty v nejrůznějších oborech a specializacích polymerních věd, biomateriálů, nebo nanosvěta. V současné době lze na tyto obory Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně podávat přihlášky – a to do 15. 3. 2013.

Polymerní obory jsou ty, které mají velký potenciál do budoucnosti. V rámci jejich studia na UTB se můžete setkat s vývojem dotykových obrazovek, nejrůznějších plastů uplatnitelných v širokých sférách lidského života, nebo i s medicínskými technologiemi té nejvyšší kvality. Proto se univerzita tyto obory snaží neustále inovovat a posouvat jejich kvalitu na vyšší úroveň. Již teď patří zlínské pracoviště k těm nejlepším v ČR.

 

Informace o oborech lze získat na adrese www.polymeryft.cz. Na oficiálním webu fakulty technologické pak lze získat další informace o přijímacím řízení. www.ft.utb.cz. Přijímací zkoušky se nepořádají, jediným rozhodujícím parametrem je průměr známek ze střední školy, podle kterého se sestaví pořadí přijatých studentů.

Přidáno: 04.03.2013, Zdroj: PolymeryFT

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.