Pokračování bezkonkurenční fantasy ságy PODZEMÍ míří do Čech

FRAGMENT

Volný pád do PODZEMÍ

Volný pád do PODZEMÍ, tak se jmenuje 3. díl jedné z nejúspěšnějších edicí pro nadšené čtenáře fantasy románů.
Nakladatelství Fragment, které vydalo první dva díly (Ztracený svět v PODZEMÍ a Hlouběji do PODZEMÍ), uspokojí fanoušky tohoto světového bestselleru už 14. září.

Čtenáři se mohou těšit na ještě tajemnější pokračování, při kterém se opět potkají s hlavním hrdinou Willem a jeho kamarádem Chesterem. Po jejich pádu do propasti pokračuje jejich boj o přežití a vrcholí hledání ztraceného otce. I když na konci příběhu zůstávají dveře stále otevřené, protože autoři už horlivě pracují na 4. dílu.
Ale teď je čas na Volný pád do PODZEMÍ.

Anotace:
Záhadné PODZEMÍ odhaluje další hrozivá tajemství!
Bezprostředně po Calově smrti a pádu Willa s Chesterem a Elliottem do propasti zvané Průduch začíná další boj o přežití. Kromě tajemných dravých zvířat se musejí postavit Willovým nevlastním sestrám, které u sebe mají ampule se smrtícím virem určeným k vyhlazení Površáků. Dokáže Will toto nebezpečí odvrátit? A podaří se mu konečně nalézt svého otce?

Cesta ke středu Země a k zahradě druhého slunce pokračuje...

Autor: Roderick Gordon & Brian Williams
Překlad: Mgr. Dušek Zdík, PhD.

152 x 228 mm, váz., 432 str., 449 Kč, 11+

Více informací o knížce včetně ukázky najdete na stránkách nakladatelství Fragment.

Přidáno: 07.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…