Pokračování bestsellerové fantasy řady z PODZEMÍ na knižních pultech!

FRAGMENT

Hlouběji do PODZEMÍ

Nakladatelství Fragment vydalo 22. září 2008 očekávané pokračování úspěšného příběhu mladého archeologa Willa Burrowse. Kniha Hlouběji do PODZEMÍ, autorů Rodericka Gordona a Briana Williamse, se již v prvním týdnu prodeje vyhoupla mezi prvních deset nejprodávanějších titulů podle žebříčku SČKN v oblasti beletrie pro děti mládež  a druhý týden ho uvítalo již místo první.

„Nakladatelství Fragment je přesvědčené, že i druhým dílem fantasy trilogie o světě v podzemí potěší fanoušky fantasy. Kniha je nejen o třetinu obsáhlejší, ale vyniká ještě propracovanějším dějem a čtenáře čeká opravdu napínavá cesta do hlubin země“, říká manažerka propagace a PR nakladatelství Fragment Daniela Soukupová.

První část plánované trilogie - Ztracený svět v PODZEMÍ, se stala bestsellerem ve více než 40 zemích světa a nejinak tomu bylo i u nás. V Česku se kniha brzy po svém vydání vyhoupla na nejvyšší místo žebříčku SČKN a držela se v první desítce po několik měsíců. Dvojice autorů Roderick Gordon a brian Williams uzavřeli smlouvu s hollywoodskými studii za více než milion dolarů a tak se již v roce 2010 můžeme těšit na velkofilm na motivy knihy Ztracený svět v PODZEMÍ!

Anotace:

Záhadné PODZEMÍ odhaluje nová hrozivá tajemství! Tam, kde se Will nachází právě teď, by nechtěl být nikdo z nás. Důlním vlakem proniká hlouběji do útrob Země, kde se svým bratrem Calem a kamarádem Chesterem pokračuje v pátrání po zmizelém otci. Na vlastní kůži zjišťují, že v neznámých Hlubinách číhá nebezpečí doslova na každém kroku. Prchají před krutými Styxy vedenými Rebeccou, kteří se co nevidět chystají spustit svůj dlouhodobý plán s nedozírnými následky pro všechny lidi na Povrchu... Nenechte si ujít světový bestseller, který zná již celý svět!

Formát 152x228 mm, váz., 464 str., 449 Kč

Z anglického originálu přeložil Zdík Dušek.

Přidáno: 08.10.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.