Po maturitě na GOODWIIL – 1.semestr zdarma

Čeká Vašeho maturanta nebo Vás rozhodnutí kam po maturitě či zvažujete, jak si rozšířit vzdělání? Hledáte školu v blízkosti Vašeho bydliště s perspektivou dobrého uplatnění po absolvování? Ve Frýdku-Místku vhodnou alternativu máme; GOODWILL – vyšší odborná škola, s.r.o. nabízí prakticky orientované vzdělání v oborech Zahraniční obchod, Animace nebo Podnikání v cestovním ruchu i řadu kurzů.

Navíc jako bonus ke svému 20. výročí nabízí pro nové studenty 1. semestr zdarma. Poslední dobou stále častěji slýcháme v souvislosti s nezaměstnaností o malém uplatnění vysokoškolsky vzdělaných lidí. Hlavním argumentem je, že studovali obory, ve kterých nenalézají uplatnění a chybí jim praxe.  Na GOODWILLU je výuka vedena zkušenými pedagogy i odborníky z praxe, jsme také ve spojení s místními firmami, a proto víme, co si trh žádá. Absolventi GOODWIILLU tak nemají problém vhodnou práci si najít. Součásti studia jsou také odborné stáže v zahraničí, exkurze, workshopy, ale také pravidelné GOODWIIL party ve Stounu a různé happeningy. Přihlásit se můžete on-line na www.vos-goodwill.cz, bez poplatku a bez přijímacích zkoušek.

 

Přidáno: 11.02.2014, Zdroj: GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Letní jazykové kurzy angličtiny – Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem!
Máte během léta prázdniny nebo v práci více času? Využijte ho k intenzivnímu studiu angličtiny! Kdo dnes umí anglický jazyk, má otevřené dveře k práci i studiu v zahraničí nebo k lepší pracovní pozici. Neváhejte tedy a…
Tréninkový kurz Nenásilné komunikace v Turecku – nadšení i zklamání v jednom
Zajímáte se o vzdělávání v multikulturním prostředí? Náš externí spolupracovník Tomáš Kolomazník pro čtenáře Vzdělání.cz sepsal své postřehy z účasti na zahraničním tréninkovém kurzu tzv. nenásilné komunikace.…