Playboy presents REHAB - Playboy fashion edition

Rehab je koncept navržený tak, aby spojil dvě různé skupiny lidi ve stylovém přostředí a zárověn prolomil stereotyp klubových nocí v Praze. Rehab je sexy propojení House, RnB a HipHopu na dvou stagích v jeden večer. Představ si nejžhavější house DJs ve městě, nejvytíženější RnB DJs v ČR a sexy sestřičky v jednom z nejstylovějších klubů v Praze - tohle je hudební rehabilitace! Abychom to celé ještě trochu okořenili, náš partner Playboy předvede zbrusu novou modní kolekci. Vypadá to, že sestřičky budou mít společnost...

DJ Nesquik je uznávaný resident klubů Duplex a Mecca a DJ Sly Antro z rodného Manchesteru je housový veterán, který drží svou residenci v klubech na Ibize a Aya Napa.

DJ Omar & DJ Abdul 52 jsou momentálně nejvytíženější RnB & Hiphop DJs v Čechách. Společně působí v klubech po celé ČR, jsou zakladateli první české RnB & Hiphop hitparády a v současné době působí na HipHopovém rádiu Spin v pořadu Platinum Soul Show.

Přidáno: 10.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…