PEF MZLU v Brně hledá své absolventy, pomoci má i nový časopis

PEF MZLU

(Brno, 8. 10. 2008) Všichni absolventi Provozně ekonomické fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně mají od nynějška svůj klub. Vznikl s cílem nabídnout absolventům lepší kontakt nejen se svou alma mater, ale především mezi sebou navzájem. Členství v Klubu absolventů je bezplatné a zájemci se do něj mohou zaregistrovat prostřednictvím internetu. Absolventi se mohou těšit i na nový časopis.

„Vznik Klubu absolventů byl naším dlouhodobým cílem, zpětná vazba je pro nás důležitá,“ uvedla děkanka fakulty prof. Jana Stávková, „zároveň věřím, že klub také umožní našim současným studentům navázat spolupráci na projektech, snáze nalézt praxi či brigádu, a tím jim alespoň částečně usnadní vstup do jejich profesního života.“ Řádným členem klubu se může stát ten, kdo dokončil studium na Provozně ekonomické fakultě MZLU v Brně, ale také učitelé, vědečtí a odborní pracovníci, zároveň však i jednotlivci a právnické osoby, které si přejí spolupracovat s fakultou.

PR oddělení PEF vydává pro absolventy nový časopis s názvem @PEF, který přináší ve velmi atraktivním podání jak široké spektrum informací o dění na PEF a celé MZLU, tak i zajímavé a oboustranně užitečné možnosti spolupráce pro své absolventy a partnery. PEF MZLU - panoramaNázev časopisu vysvětlila Ivana Rusková, jedna z členů redakce: „Hledali jsme výstižnost. Něco, co by jasně a jednoduše prozradilo účel periodika, a to název splňuje hned několika způsoby.“ Označení @PEF v anglické terminologii znamená pak v českém překladu „na PEF“ a má tedy reprezentovat snahu informovat o aktuálním dění na Provozně ekonomické fakultě všechny, kteří s ní mají, měli, nebo chtějí mít něco společného. Zároveň znak @ je dnes jedním z nejčastěji používaných symbolů na světě a představuje tak přeneseně pokrok, vědu, technologii a vše, co patří do moderní doby, tedy faktory tak důležité i pro PEF MZLU v Brně. Nové číslo časopisu uvádí hejtman Jihomoravského kraje a absolvent MZLU v Brně Stanislav Juránek.

Více informací o Klubu absolventů PEF, registrační formulář pro absolventy a samotný časopis naleznete na webových stránkách PR oddělení Provozně ekonomické fakulty pef.mendelu.cz/pr.

Přidáno: 08.10.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.