Paul Wall Warm Up & Hip Hop Shock Dance Battle již tuto sobotu!

Starmix promo agency za podpory Hip Hop AllStars a Centrum Tance uvádí Paul Wall Warm Up a Hip Hop Shock Dance Battle! Pure Platinum Night plná streetdance a deejayských setů, která proběhne již tuto sobotu 1. prosince od 21:00 v prostorech River Clubu Občanská Plovárna a je opravdu nač se těšit.

Akce začne taneční soutěží Hip Hop Shock One vs One a Group vs Group pod dohledem speciálních hostů ze zahraničí Ness`y a Phil`a.

Phil je autorem choreografie "Summer love song" světové pěvecké hvězdy Justina Timberlake, tanečně doprovázel na turné zvěvačky a pěvecké skupiny jakými jsou: Mariah Carey, Brandy, Outkast, Britney Spears, Backstreet Boys. Podporoval turné NIKE DANCE v L.A. Pod jeho vedením se konají workshopy 2. 12. na Václavském náměstí 36, Praha 1 Ne 2. 12. 07 10:30 - 12:30 h, 13:00 - 15:00 h a 16:00 - 18:00 h.

Pure Platinum
Paul Wall Warm Up
HIP HOP SHOCK DANCE BATTLE
Sobota 1.12.2007, Doors open at 21:00!

River Club Občanská Plovárna
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Live: RED TEAM
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Special guest DJ Scarface
Support DJ Bozhidar
Videoprojekce, R&B Dancers po celou noc
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné do 22:00: 50,- Kč
Vstupné od 22:00: 190,- Kč
VIP zóna: 290,- Kč
Guestlist pouze do 24:00 h
S lístkem na koncert Paul Wall zadarmo po celou noc!
S "Grillz" zadarmo po celou noc!
Každý 20. návštěvník do 24:00 h dostane ZDARMA lístek na koncert Paul Wall!

Více informací na www.starmixparty.cz, www.hiphopallstars.cz, www.centrumtance.cz.

 

 

Přidáno: 28.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.