Páté výročí Prague College

PRAHA - Prague College je instituce nabízející britské vysokoškolské vzdělání v Praze, připravila ke svým pátým narozeninám bohatý program. Oslavy pátého výročí vzniku odstartuje  již v pátek 12. června v prostorách La Fabriky v pražských Holešovicích. Program koncipován studenty nových médií, obsahující kreativní zvukovou instalaci a VJ show se sedmi živými audiovizuálními kompozicemi, bude v průběhu celého večera doprovázen několika DJs s různými hudebními styly. Vstupenky ve výši 50 Kč je možné získat na Prague College a samozřejmě na místě.

Po oslavě pátých narozenin bude 18. června následovat Diploma show absolventů oboru grafický design. Práce studentů budou k vidění v Galerii Doubner na Václavském náměstí do 21. června. Vizuálně a kulturně zajímavé červnové události školy slavnostně uzavře Diploma show studentů nových médií, která bude zahájena 25. června a proběhne v prostorách Prague College. Přijďte se podívat a a přesvědčte se, co naši studenti dokážou!

Narozeninová oslava pátého výročí je jedinečnou příležitostí podělit se s vámi o radost z dosažení úspěchů, které jsou pro Prague College klíčové. Prague College slaví„Tento rok je pro nás  významným v mnoha směrech. Zahájení nového bakalářského studijního programu BA (Hons) Graphic Design a nového magisterského studijního programu MSc International Management patří zaručeně k těm největším dosaženým milníkům,“ říká ředitel Prague College, Douglas Hajek.

Čeká na vás kvalitní program plný inspirujících momentů a uvolněné atmosféry. Můžete se neformálně pobavit s našimi profesory, ředitelem, personálem a samozřejmě se studenty. Jestli zvolíte téma ze života nebo studijní otázky je jenom na vás. „Přidejte se k nám a oslavte naše páté narozeniny,” zve Douglas Hajek, ředitel Prague College.

V červnu Prague College také představí nové vědecké centrum Prague College Research Center.
„Jsem šťastný, že se nám daří rozvíjet vědecké centrum na Prague College a naše obsáhlá on-line digitální knihovna se rozšířila na více než 44000 svazků. Jedná se o úžasný informační zdroj a ulehčení práce našim studentům,“ dodává Jeff Buehler.

Prague College je jedinečná v nabídce britského vysokoškolského vzdělání v Praze, včetně bakalářského a magisterského studia, v oborech: Business, IT, Grafika a Nová média. Je důležité, že studenti, kteří jsou zapsáni na bakalářské studium jsou považováni za studenty českých vysokých škol. Studentům je tedy přidělen český status studenta a všechny výhody z toho plynoucí.

Prague College si zakládá na osobním přístupu ke studentům, flexibilitě programů, praktické výuce a na moderním vybavení. To vše studentům zajistí vysoce kvalitní podmínky během studia.

Přidáno: 02.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.