Panelová diskuze v Brně: "Studium a práce v USA"

Americké informační centrum si Vás dovoluje pozvat na panelovou diskuzi, která se koná ve středu 1. března 2006 od 11:00 v konferenční místnosti Moravské zemské knihovny (přízemí).

Diskuze bude vedena anglicky a česky, simultánní tlumočení je zajištěno.

Mezi panelisty zasednou Christian Marchant z konzulátu Velvyslanectví Spojených států, Hana Sedláková z Fulbrightovy komise a Tomáš Šmíd jako jeden z účastníků programu Work and Travel.

Pokud máte zájem se diskuze zúčastnit, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 257 530 640 nebo na e-mailové adrese aic@usembassy.cz.

Těšíme se na Vaši účast!

Autor: Jakub Tesař - studijní poradce Komise J.W. Fulbrighta

Přidáno: 24.02.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.