Panelová diskuze v Brně: "Studium a práce v USA"

Americké informační centrum si Vás dovoluje pozvat na panelovou diskuzi, která se koná ve středu 1. března 2006 od 11:00 v konferenční místnosti Moravské zemské knihovny (přízemí).

Diskuze bude vedena anglicky a česky, simultánní tlumočení je zajištěno.

Mezi panelisty zasednou Christian Marchant z konzulátu Velvyslanectví Spojených států, Hana Sedláková z Fulbrightovy komise a Tomáš Šmíd jako jeden z účastníků programu Work and Travel.

Pokud máte zájem se diskuze zúčastnit, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 257 530 640 nebo na e-mailové adrese aic@usembassy.cz.

Těšíme se na Vaši účast!

Autor: Jakub Tesař - studijní poradce Komise J.W. Fulbrighta

Přidáno: 24.02.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…