Panelová diskuze: Boj s AIDS ve 21. století - české a americké přístupy


26. listopadu 2007, 17:00 h
Americké centrum (Tržiště 13, Praha 1, cca 50 m pod velvyslanectvím)

Mezi panelisty zasednou:

Miroslav Hlavatý (ředitel, Dům světla)
Jeffrey Holachek (U.S. Embassy Prague)
Ladislav Machala (AIDS centrum Praha)

U příležitosti Světového dne AIDS 1. prosince si Vás Americké centrum dovoluje pozvat na panelovou diskuzi, jejímž cílem je poskytnout přehled o současných českých a amerických programech a politikách v boji proti AIDS.

Centra AIDS v České republice poskytují léčbu HIV pozitivních a nemocných AIDS, testy na HIV infekci i preventivní programy

Dům světla, založen v roce 1999, je předním českým centrem podpory a informací pro HIV pacienty, jejich rodiny a přátele. Kromě jiných aktivit pořádá i informační programy zaměřené proti předsudkům a diskriminaci.

Česko-anglické tlumočení bude zajištěno.
Prosíme o registraci na acprague@state.gov nebo tel. 257 530 640.

Přidáno: 13.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.