OXYGEN - ti nejlepší DJs se speciální Oxygen show

OXYGEN

Starmix, Oxylife & Le Clan present:

OXYGEN

- HUSTONE MÁME PROBLÉM, NEDOSTATEK KYSLÍKU -

SPECIAL PARTY EDITION

TI NEJLEPŠÍ DJs SPOLU SE SPECIÁLNÍ OXYGEN SHOW  A “ZÁCHRANNÝM” PROGRAMEM

Pátek/Friday 21. 11. 2008, Start 23:59 h

Le Clan
Balbínová 23, Praha 2

EARTH STAGE
DJs: ANGEL CHARLIE, PAT HEART

MOON STAGE
DJs: TRAVA, DAVID BOWLES, DJANE KATIE

Vstupné/Entrance:
- předprodej 200,- www.ticketstream.cz
- na místě 250,- Kč

DÍVKY VSTUP DO 2.00 h ZDARMA

Na základě Vašich ohlasů jsme pro Vás připravili párty, kde budou hrát Vaši oblíbení  DJs. Program párty je však zcela unikátní a v České republice bude představen úplně poprvé. Naše myšlenka spočívá v kombinaci hudby a kyslíkové terapie. Při naší průvodní show můžete využít kyslíkových barů, či si dát speciální O2 koktejly na baru. Ve všech případech Vám bude k dispozici  99% kyslík. Vzduch, který dýcháme každý den je znečištěný a plný jedovatých zplodin.  Přijďte si vyzkoušet, jaké to je dýchat 99% čistý vzduch, ochutnat ho a zjistit, jaký to na Vás bude mít účinek. Přijďte se “zachránit”!

Na párty Vám budou k dispozici  2 stage na dvou poschodích s Vašimi oblíbenými DJs, o které jste nás žádali v četných emailech. O skvělou taneční atmosféru se postarají  Sexy air moon dancers. Každý návštěvník, který přijde před 3.00h ranní dostane kyslíkový cocktail zdarma. Kyslíkové bary a speciální kyslíkové přístroje budou k dispozici ZDARMA všem návštěvníkům, kteří přijdou před 4.00h ranní. DÍVKY MAJÍ VSTUP ZDARMA DO 2.00 h.

Oficiální Warm up bude jako vždy v luxusních prostorách KU baru (Rytířská 534/13, Praha 1).

Za dobrou hudbu Vám ručí team našich DJs a  mnoho známých tváří z české hudební scény.

Zábavné show jsou už tradičně neodmyslitelnou součástí  značky STARMIX. Tentokrát to budou sexy zdravotní sestřičky, které se postarají, abyste měli dostatek kyslíku nejen pro dýchání, ale i pro celé Vaše tělo. To vše za použití různých metod. Stage budou rozděleny na EARTH a MOON stage.

"Na Oxygen party v pátek 21.11.2008 vyzkoušejte kyslík ve všech jeho podobách! Máme pro Vás kyslíkovou kúru - kyslík můžete dýchat na kyslíkovém baru, ochutnáte zdarma kyslíkové koktejly a na baru hledejte kyslíkem nabitou kyslíkovou vodu O2 Effect!

S kyslíkem se Ti bude líp tančit, bude Ti to líp myslet a ráno se Ti bude líp vstávat :-) "

Start 23:59, vyhni se dlouhému čekání ve frontě a přijď raději před 2.00h.
DÍVKY VSTUP DO 2.00h  ZDARMA
Nejlepší show  čekejte mezi 0.00 a 3.00 h.

Přidáno: 12.11.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.