Osobní účet od mBank nabízí mnohem víc než „jen“ nulové poplatky

Bez osobního účtu se obejde jen málokdo, ale který je ten „nej“? Tuzemské banky vybírají nesmyslné poplatky, když už schází snad jen poplatek za poplatek. Málokterá instituce nabízí vedení účtu za opravdu výhodných podmínek. Přesto se najde pár výjimek, které se svými parametry na míle vzdalují zavedenému průměru. Nejvýhodnější nabídku najdete u mBank, která svým klientům poskytuje maximální komfort, jednoduché ovládání účtu a především žádné skryté a zbytečné poplatky. Proč byste měli osobní účet od mBank využívat i vy?

Není tajemstvím, že mBank patří mezi inovátory v oblasti internetového bankovnictví. Takže proč zbytečně ztrácet čas cestou na pobočku, když si lze nový osobní účet založit z pohodlí domova? mKonto vyřídíte online nebo vám smlouvu doručí kurýr. Založení konta vás nebude stát ani korunu, a totéž platí také o dalších službách. Zdarma je:

  • vedení účtu
  • 3 výběry měsíčně (z libovolného bankomatu v ČR)
  • veškeré příchozí/odchozí platby
  • nastavení inkasa, SIPO i trvalé příkazy
  • elektronické měsíční výpisy

Na mKonto nedají dopustit ani nezávislí odborníci

Když banka nabízí něco zdarma, obvykle benefity kompenzuje na jiných místech. V případě mBank se ničeho takového bát nemusíte – mKonto patří mezi absolutní špičku na trhu, což potvrzují nezávislé zdroje jako servery Mesec.cz a Bankovnipoplatky.com. Tzv. klientský index osobního účtu mBank je pouze 182 Kč a průměrný zákazník tak ušetří přes 2 000 Kč za rok. Celková roční úspora více než půl milionu klientů přesahuje jednu miliardu korun.

S osobním účtem je získání půjčky ještě lehčí

Rozhodnete-li se využívat osobní účet mKonto, pocítíte proklientský přístup mBank i v souvislosti s ostatními produkty. Stávající klienti, kteří projeví zájem o neúčelovou půjčku, nemusí dokládat příjmy (za předpokladu, že si je nechávají posílat na účet).

Jako další příklad uveďme službu kontokorent mRezerva, jehož otevření a vedení je zcela zdarma. Finanční rezervu ve výši od 5 000 Kč až do 300 000 Kč budete mít k dispozici kdykoliv a úroky zaplatíte pouze z částky vyčerpané za dané období.

Přidáno: 29.06.2015, Zdroj: mBank Autor: PR článek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.