OSLAVTE SVÁTEK UČITELŮ V ZÁBAVNÍM VĚDECKÉM PARKU VIDA!

V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště najdete na ploše téměř 5000m2 přes 150 interaktivních exponátů! Zemětřesná deska, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, obří srdce, tornádo – to vše si lze vyzkoušet a lépe tak porozumět světu kolem nás.

VIDA! park není jen obyčejná herna, ale prostor, kde lze žáky a studenty nadchnout pro přírodní vědy. Neviditelné a těžce uchopitelné jevy se zde stanou hmatatelné a zajímavé. Přesvědčte se na vlastní kůži! Kdy? Využijte speciální akce připravené pro všechny pedagogy při příležitosti Mezinárodního dne učitelů:

27. - 28. 3. 2015 VSTUP PRO UČITELE a jeho doprovod JEN ZA 1 Kč.


Těšit se můžete na netradiční program, který vám přiblíží možnosti využití interaktivní expozice při výuce. Nenechte si ujít také speciální představení se zábavnými pokusy v Divadle vědy.

Pro získání zvýhodněného vstupného 2 osoby za 1 Kč je nutná registrace na webu http://vida.cz/pro-skoly/. Bez předchozí registrace získá v den konání akce vstup za 1 Kč pouze pedagogický pracovník po předložení průkazu ITIC.

VIDA! science centrum

Adresa: Brno, Křížkovského 12, naproti hotelu Voroněž

Otevřeno denně od 10 do 18 hodin

www.vida.cz

Přidáno: 24.03.2015, Zdroj:  VIDA! science centrum

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…