OSLAVTE SVÁTEK UČITELŮ V ZÁBAVNÍM VĚDECKÉM PARKU VIDA!

V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště najdete na ploše téměř 5000m2 přes 150 interaktivních exponátů! Zemětřesná deska, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, obří srdce, tornádo – to vše si lze vyzkoušet a lépe tak porozumět světu kolem nás.

VIDA! park není jen obyčejná herna, ale prostor, kde lze žáky a studenty nadchnout pro přírodní vědy. Neviditelné a těžce uchopitelné jevy se zde stanou hmatatelné a zajímavé. Přesvědčte se na vlastní kůži! Kdy? Využijte speciální akce připravené pro všechny pedagogy při příležitosti Mezinárodního dne učitelů:

27. - 28. 3. 2015 VSTUP PRO UČITELE a jeho doprovod JEN ZA 1 Kč.


Těšit se můžete na netradiční program, který vám přiblíží možnosti využití interaktivní expozice při výuce. Nenechte si ujít také speciální představení se zábavnými pokusy v Divadle vědy.

Pro získání zvýhodněného vstupného 2 osoby za 1 Kč je nutná registrace na webu http://vida.cz/pro-skoly/. Bez předchozí registrace získá v den konání akce vstup za 1 Kč pouze pedagogický pracovník po předložení průkazu ITIC.

VIDA! science centrum

Adresa: Brno, Křížkovského 12, naproti hotelu Voroněž

Otevřeno denně od 10 do 18 hodin

www.vida.cz

Přidáno: 24.03.2015, Zdroj:  VIDA! science centrum

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Letní jazykové kurzy angličtiny – Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem!
Máte během léta prázdniny nebo v práci více času? Využijte ho k intenzivnímu studiu angličtiny! Kdo dnes umí anglický jazyk, má otevřené dveře k práci i studiu v zahraničí nebo k lepší pracovní pozici. Neváhejte tedy a…
Tréninkový kurz Nenásilné komunikace v Turecku – nadšení i zklamání v jednom
Zajímáte se o vzdělávání v multikulturním prostředí? Náš externí spolupracovník Tomáš Kolomazník pro čtenáře Vzdělání.cz sepsal své postřehy z účasti na zahraničním tréninkovém kurzu tzv. nenásilné komunikace.…