Oslava 70. narozenin Chucka Norrise

Je tomu právě těžko uvěřitelných 70 let co se zrodila osobnost, která navždy změnila svět bojového umění a potažmo celého sportu. Nemluvě o matematice, přírodních vědách a náboženství. Vždyť žádný laureát nobelovy ceny za matematiku nedokázal napočítat do nekonečna.

Ano, řeč je o Chucku Norrisovi, jemuž se zmíněný husarský kousek povedl dokonce dvakrát! A k tomu si přičtěte jeho schopnost dělit nulou! Ani žádnému vítězi Grand Slamu se nikdy nepodařilo to, co Chucku Norrisovi. Porazit v tenise betonovou zeď! A mohli bychom dál pokračovat ve výčtu schopností jimiž nás tato největší osobnost světových dějin dnes a denně udivuje. Namátkou snad jen prásknutí otočnými dveřmi nebo dělání bublin z hovězích steaků.

Studentská léta.cz si proto dovolují vzdát holt mistru Chucku Norrisovi a rozhodli se uspořádat oslavu jeho 70. narozenin! Nejzásadnější narozeninová párty, jakou kdy měla Praha tu čest hostit, se uskuteční 22. dubna 2010 v důstojném prostředí KC Vltavská.  Nebude nouze o kopačky z otočky, hovězí steaky a texaské roztleskávačky. O hudbu se postarají DJs Ranger Robot a Walker Friky Fling. Dress code je jasný: džínové košile bez rukávů, nunčaky, stetsony a kimona. Zkrátka – přijďte oblečení jako Vaše nejoblíbenější hvězda béčkových akčňáků. Čím lepší kostým, tím větší šance na přežití.

Neúčast se nedoporučuje! Možná přijde i Bruce Lee…

Přidáno: 15.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.