Originální krimi román Svědkyně ohně Larse Keplera – novinka na Audiotéka.cz

Novinkou na Audiotéka.cz je audio verze strhujícího detektivního románu Larse Keplera Svědkyně ohně, jednoho z očekávaných hitů předvánočního knižního trhu. Vydavatel Martin Pilař dodává: "Ve spolupráci s nakladatelstvím Host se nám podařil unikátní počin, aktuální thriller Svědkyně ohně vyšel zároveň jako klasická tištěná kniha, e-kniha i audiokniha"

Premiérově si tak nejnovějšího Keplera můžete nejdříve poslechnout. Na www.audioteka.cz je audiokniha k dispozici pro stažení do aplikací Audiotéka v mobilních telefonech nebo na iPad, a také ve formátu MP3 do počítačů a MP3 přehrávačů, za cenu 299 Kč. Peripetie vyšetřování vraždy mladé dívky jsou v podání podmanivého hlasu herce Pavla Rímského ve více než patnáctihodinovém záznamu ještě dramatičtější!

Lars Kepler je jedním z nejpopulárnějších současných autorů severských detektivek, čtenáře nadchl stejně jako před časem Stieg Larsson s trilogií Milénium. Lars Kepler je pseudonym, pod kterým tvoří renomovaní švédští spisovatelé, manželé Ahndorilovi. Ti se snaží do detektivního žánru vnést nové prvky inspirované filmem, nové charakterové typy a netypické zápletky. Důkazem, že se jim to daří, je mimořádný světový úspěch jejich předcházejících knih Hypnotizér a Paganiniho smlouva. Nyní se Lars Kepler vrací v plné síle s novou knihou Svědkyně ohně. Pavel Rímský

Inspektor Joona Linna již strávil na místě činu více času než kterýkoli jiný detektiv. Stále však má pocit, že mu něco uniklo. Hledí na dívku v posteli. Obličej má zakrytý rukama, jako by si hrála na schovávanou. Celý pokoj je od krve, na jejím útlém těle však není jediná kapička. Joona pozoruje mrtvolu, prodlévá u každého detailu a přemýšlí. Je to vlastně ještě dítě, ale osud ji zavedl až do tohoto pokoje, do střediska speciální péče pro mládež. Možná měla jen smůlu na rodiče a pěstouny. Možná si mysleli, že tu bude v bezpečí ... Policie při vyšetřování komplikovaných případů občas využívá i pomoci spiritistických médií, není však známo, že by takováto spolupráce někdy přinesla ovoce. Proto když na linku pro veřejnost zavolá Flora Hansenová a tvrdí, že ji navštívil duch zavražděné dívky, nikdo jí nevěnuje pozornost. Hon na pachatele je plný nečekaných zvratů. Každá nalezená odpověď vede k dalším záhadám. Ačkoli pátrání dospělo do mrtvého bodu, policie telefonáty Flory Hansenové nadále ignoruje. Nejprve za svou informaci žádala peníze, nyní však jen úpěnlivě prosí, aby ji vyslechli…

Audioknihu podmanivě čte Pavel Rímský.

Přidáno: 15.11.2012, Zdroj: Audioteka.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.