Orientujete se v bankovním světě?

BANKOVNÍ AKADEMIETo si můžete společně se svými spolužáky vyzkoušet v soutěži s názvem „Orientační běh bankou“, která se uskuteční 23. listopadu v budově BANKOVNÍ AKADEMIE na Praze 3.

Princip je jednoduchý. Soutěže se mohou zúčastnit 2-3 členná družstva žáků 8. nebo 9. tříd ZŠ. Na startu obdrží každé družstvo plánek se stanovišti. Tam na vás budou čekat otázky, po jejichž zodpovězení obdržíte určitou částku vyjádřenou bankovkami fiktivní Banky Academia. Po absolvování celé trati si pak můžete za získané fiktivní peníze „koupit“ věcné ceny.

Vše tedy záleží jen na vaší šikovnosti a znalostech. Při přípravě můžete použít didaktickou pomůcku Finanční gramotnost pro ZŠ, která je ke stažení na webových stránkách BANKOVNÍ AKADEMIE.

Přijďte se i vy proběhnout naší soutěží a získat pěkné ceny, které jsou připraveny jak pro nejlepší „běžce“ tak i pro ostatní účastníky (závodu)!

Bližší informace o soutěži a didaktickou pomůcku Finanční gramotnost pro ZŠ najdete na adrese www.bank-akademie.cz/soutez spolu s přihláškou, která Vás zařadí do hry.

Ale pozor, termín nejzazšího odevzdání přihlášky je 15. listopadu!

Přidáno: 09.11.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.