Online studium na Business Institutu šetří čas i peníze

Vzdělávání a zvyšování kvalifikace jsou v současnosti nedílnou součástí přípravy na budoucí povolání i dalšího profesního růstu. Tyto požadavky jsou srovnatelně kladeny na čerstvé absolventy i na pracovníky s letitou praxí. A právě zaměstnaným a časově vytíženým lidem je určeno online studium, které pro své studenty připravil Business Institut v Praze. Bez dojíždění do města a docházky do školy se Vám snadno dostane stejné péče jako při prezenčním studiu.

Studentem na dálku

Business Institut, největší MBA škola u nás, využívá systém vzdělávání propojený s e-learningem. Tato forma umožňuje lektorovi spojit se s jakýmkoli studentem prostřednictvím internetu. Škola se specializuje na profesně vzdělávací programy MBA, LLM a BBA, které vyučuje ve spolupráci s odborníky a profesionály z různých oborů. Jak název instituce napovídá, může se pochlubit širokým portfoliem oborů od práva, přes finance až k marketingu.

Najděte si uplatnění

MBA vzdělávací programy jsou dnes školami nabízeny a studenty poptávány především kvůli jejich zahraničnímu přesahu. Ať už se specializujete na oblast hospodářství, financí, zdravotnictví nebo vývoj nových technologií, najdete vždy praktický kurz vhodný právě pro vás. Lidé ve vedoucích pozicích například ocení možnost studia managementu, pracovníci zaměření na lidské zdroje mohou absolvovat studium zacílené na soft skills, technologové jistě přivítají program zacílený na studium IT a pracovníci z mediální sféry mohou využít MBA program orientovaný na PR a komunikaci.

Moderní vzdělávací trendy

Online výuka je v zahraničí velmi oblíbeným způsobem vzdělávání. Především cílevědomí zaměstnanci a pracující studenti využívají těchto nabídek, které se řadí k nejnovějším trendům v oblasti vzdělávání. Business Institut doplňuje online studium o blokovou výuku, jednodenní semináře, tematická setkání a další formy vzdělávání, při kterých studenti pracují se svými znalostmi i dovednostmi. Pracujte a zvyšujte si kvalifikaci zároveň.

Přidáno: 03.07.2013, Zdroj: Business Institut s.r.o. Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si