ONLINE jazyky daly učení nový rozměr

Celá řada studentů i absolventů středních a vysokých škol se stále dostává do stejné situace. Průběžně zjišťují, že jejich jazykové znalosti nejsou na takové úrovni, na jaké si mysleli nebo jakou deklaroval školní či soukromý jazykový kurz. To, že v požadavcích k ukončení předmětu stojí úroveň B2, ještě nemusí znamenat, že jí účastníci skutečně dosáhli. Zbytečně dlouho se pak točí v kruhu a nikam dál se se svými znalostmi neposunují.

Motivace až na prvním místě

Samozřejmě, že ve výuce a úspěšnosti studia cizích jazyků hraje důležitou roli typ a metody výuky. Každému vyhovuje něco jiného a znalosti nabyté tím nejvhodnějším způsobem pak dokáže o to lépe zúročit. S jistotou však můžeme říct, že při učení a samostudiu je naším hnacím motorem především motivace a vidina výsledků. I na této bázi je založen internetový projekt ONLINE jazyky, který Vás už nebude v ničem omezovat.

Online jazykyVolnost a svoboda při studiu jazyků

Kontaktní výuky je založena na pravidelných docházkách a ucelených časových blocích, které mohou vytíženější zájemce omezovat. Lidé s náročnějším a časově flexibilnějším zaměstnáním se jen těžko mohou vždy účastnit předem dané výuky bez možnosti změny času. Naopak zase pro studenty, kteří díky škole nemohou ještě úplně pracovat, mohou být zase soukromé jazykové kurzy nedostupné z hlediska ceny. Projekt ONLINE jazyky tyto překážky  vyřešil za Vás.

Vytvořte si pozitivní jazykovou závislost

U ONLINE jazyků studujete přes internet, což by nebylo nic nového. Dále se však registrace do systému podobá spíš zakládání profilu na sociální síti. Vyplníte informace o sobě, vložíte fotografii a upravujete si nastavení podle sebe. Vzhledem k tomu, že jedna lekce je na měsíc, jsou tematické bloky rozděleny po týdnech. V nich máte stanovený počet a typ úkolů, které si můžete zpracovat ve chvíli, kdy budete mít zrovna čas. Pokud budete s telefonem sedět v tramvaji, stihnete třeba jedno cvičení. Pojedete-li vlakem zrovna domů, můžete udělat celou lekci! Záleží jen na Vás, kdy a jak dlouho nad výukou strávíte. Přihlásíte se vždy, když budete chtít pokračovat.

Průvodce, lektor a motivátor v jednom

S registrací do systému ONLINE jazyků získáte svého „živého“ videoprůvodce, lektora a nápovědu současně. Ten s Vámi absolvuje celou výuku. Můžete se na něj obrátit stejně jako na učitele v hodině a on Vám všechno vysvětlí, zopakuje, přeloží nebo přečte. S ním už je to učení o dost zábavnější. Po každém absolvovaném cvičení Vás navíc ohodnotí a to je teprve motivace. Slova chvály čekají na studenty za každým úspěšně zpracovaným cvičením.

Průběžná kontrola studia

Díky svému profilu budete moci své výkony neustále kontrolovat a porovnávat. S pomocí historie, statistiky úspěšnosti a času stráveného studiem budete moci na konci každého měsíce sami zhodnotit, jestli se pustíte do dalších lekcí. Nic nemusíte předplácet na rok dopředu. Ceny jsou navíc velmi příznivé a pro držitele ISIC mají ONLINE jazyky ještě výhodnější nabídku. Ještě než si zaplatí tuto online výuku, můžete na webu absolvovat demo kurz, kde si vše vyzkoušíte. Navíc si zde můžete zjistit i svou jazykovou úroveň tak, abyste se ve svém studiu posunuli dál.

Co všechno můžete využít

V současnosti v ONLINE jazycích již funguje výuka angličtiny. Připravují se však ještě tři světové jazyky – němčina, španělština a francouzština. V systému najdete všechny úrovně od začátečníků až po profesní kurzy. Metodika této výuky je sestavena dle Evropského referenčního rámce pro jazyky a na závěr celého kurzu máte možnost složit i Cambridgeskou zkoušku nanečisto. So, let’s go! www.onlinejazyky.cz
Pavel Cejnar

Přidáno: 20.09.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.