Olympijské hry v Pekingu 2008 - EF poskytovatelem jazykových školení

Pekingský pořadatelský výbor olympijských her 2008 ohlásil, že společnost EF Education First se stala výhercem výběrového řízení na poskytovatele profesionálních jazykových školení. EF bude zdokonalovat angličtinu čínských rozhodčích, překladatelů a olympijského personálu za použití rozvinutého učebního systému. Podílet se na pekingských olympijských hrách a pomoci tak Číně prolomit geografické, jazykové i kulturní bariéry je pro EF velkou ctí. Po olympijádě v Soulu (1988) je to pro EF druhá příležitost přispět k lepšímu porozumění mezi rozličnými kulturami.

EF Education First vstoupila před rokem na český trh a umožnila tak českým zájemcům o studium cizích jazyků v zahraničí využít širokých služeb v oblasti vzdělávání. Studenti si mohou vybrat z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo čínštiny.

Z naší nabídky představujeme:
Jazykové kurzy v zahraničí pro dospělé i mládež od 16 let – nabízí studium pro každého od 2 týdnů a více na EF Mezinárodních jazykových školách po celý rok.
Akademické programy v zahraničí od 16 let – zahrnují dlouhodobé studium na 6 nebo 9 měsíců, které je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé s možností odborného zaměření.
Rok na střední škole v zahraničí (14-18 let) – umožňuje studovat střední školu v zahraničí, kde se mladí studenti naučí plynule cizí jazyk, poznají kulturu jiné země a získají nové kamarády.
Jazykové pobyty v zahraničí – jsou skupinové jazykové pobyty pro děti a mládež (10-18 let) s doprovodem česky mluvících vedoucích. Jazykový letní tábor kombinuje výuku jazyka a bohatý program mimoškolních aktivit.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na:

EF Education First
Vodičkova 26
110 00 Praha 1
Tel. 296 333 810
Fax 296 333 814
www.ef-czech.cz

 

Přidáno: 13.02.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.