Official Lauryn Hill After Party už tuto sobotu!

Opravdu velice exklusivní mejdan Pure Platinum, který je koncipován coby Lauryn Hill After Party, je na programu už tuto sobotu. Těšit se můžeš na prudce vyjímečnou party, Pure Platinum v River Clubu uprostřed centra města. Zapomeň na vše co není elegantní a přijď to roztočit společně s ostatními.

Oficiální after party festivalu Music In The Park proběhne v sobotu 28. 7. v River Clubu v Občasnké plovárně a odstartuje tak první z Pure Platinum R&B Glamorous Party, které budou v klubu probíhat pravidelně. Pro držitele vstupenek na Music In The Park bude vstup ZDARMA. River Club připravil novou luxusní glamorous noc - Pure Platinum, která slibuje novou éru R&B zábavy. Hudební koncept odehrávající se na dvouch stagich a v chilloutové zóně na lodičkách zastřešuje nejvlivnější DJské uskupení v Čechách “Platinum Soul DJs”, což je DJ Omar a DJ Abdul52, tvůrci populárního pořadu Platinum Soul Top 20 na radio Spin, o rozehřátí návštěvníků se postará mladý talentovaný DJ God’s Gift. Stoupající vlny zábavy a fascinace v průběhu noci bude dotvářet neustálý proud výjimečných vystoupení špičkových performerů, zpěváků a instrumentalistů. Začátek Music In The Park/Lauryn Hill after party je ve 22:00 hodin. Kyvadlová doprava autobusem ze Stromovky je v provozu mezi 22:00 - 02:00 h.

Pure Platinum
R&B Glamorous Party
Official Music in the Park/Lauryn Hill Afterparty
Sobota 28. 7. 2007, start 22:00 h


River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)


2 Stages: Main Indoor Stage and R&B Classics Outdoor Stage
Chillout zóna: na lodičkách (přístav přímo v klubu)
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar
Live vocal: Moses Shaggy
Bongos, R&B Dancers po celou noc


Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Vstup volný pro držitele vstupenek na festival Music in the Park

Více informací na www.starmixparty.cz a www.musicinthepark.cz.

Přidáno: 20.07.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.