Odezva čtenářky na naše nové stránky

Vzdelani

Včera nám do redakce přišel krásný email od naší věrné čtenářky - rádi bychom se o něj podělili, a proto jej s jejím svolením otišťujeme. Zároveň bychom chtěli touto cestou poděkovat za přízeň - nejen jí, ale všem našim pravidelným čtenářům. Věříme, že vás i v budoucnu nezklameme a na našich stránkách najdete nejen zajímavé informace, ale i pobavení.

Jsme vděční nejen za pozitivní reakce, ale i za všechny nápady na zlepšení. Tak pokud nějaký máte, napište nám ho!

Paní Danuše nám napsala:

"Milá redakce, všichni spoluautoři stránek - prostě všichni, co s tím máte co společného. Jsem delší dobu Vaší pravidelnou čtenářkou, soutěžím, chytám vědomosti, nechávám se poučovat - Vaše stránky a přístup ke svým věrným mi vždy byly milé. Vaše nové stránky, po designové stránce - zdají se bez chyb, úžasně přehledné. Děkuji Vám za ně a přeji vám všem hodně zdraví a úspěchů. Myslím, že se vám zase něco povedlo SUPER !! Vaše věrná Danuše"

:)

Přidáno: 08.09.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si