Odborné kurzy němčiny pro všechny

Němčina je stále v kurzu a pořád platí, že kdo se v němčině vyzná, bude odměněn. Zaměstnavatel ocení, když budete znát všeobecnou němčinu. A když se vyznáte i v té odborné, bude rád připisovat cifry na vaší výplatní pásce. Abyste se dokázali odbornou němčinu naučit, nemusíte být hned pokročilí! Österreich Institut Brno vás dokáže naučit odbornou němčinu již od úrovně A2!

Odborná němčina pro všechny

Kromě kurzů všeobecné němčiny, gramatických či konverzačních, nabízí Jazyková škola Österreich Institut Brno s. r. o. také ojedinělé speciální kurzy odborné němčiny, čímž se od ostatních jazykových škol podstatně odlišuje.

Nabídka kurzů odborné němčiny je opravdu široká – kurzy jsou odstupňované podle různých úrovní znalostí němčiny (počínaje základní úrovní A2 až po pokročilou úroveň C1) a jsou cíleně orientovány podle nejrůznějších odborných zaměření (bankovnictví, turismus, medicína, právo, ekonomie apod.).

Úrovně znalostí jsou stanoveny mezinárodně uznávaným Společným evropským referenčním rámcem. Před nástupem do kurzu student vyplní rozřazovací test a absolvuje krátký pohovor, který upřesní jeho úroveň a usnadní výběr vhodného kurzu.

Němčina vám zvýší pracovní kvalifikaci

Určitě jste odborníkem ve svém oboru. Ale proč si nevylepšit svou pracovní kvalifikaci odbornou němčinou? EBCL Prüfung am 6. 2. 2009Pak budete odborníkem s velkým O. Österreich  Institut Brno vám nabízí následující odborné kurzy:

Němčina pro zdravotní sestry a lékaře  – kurz je pořádán již od úrovně A2; medicínsky zaměřený učební plán připravuje zdravotní sestry a lékaře mimo jiné i na práci v zahraničních nemocnicích.

Němčina pro bankovní sféru; Němčina pro turistickou sféru – tyto kurzy jsou nabízeny v úrovni B1; němčina v bankovnictví je určena pro bankovní pracovníky či pro studující v oblasti hospodářství, kromě práce s příslušnými druhy textů jako jsou složenka, žádost o otevření konta, informační letáky či smlouva o stavebním spoření se naučíte řešit situace z bankovního obchodního světa.
V kurzu němčiny pro turismus si nacvičíte prezentaci regionů, komunikaci s firmami z oblasti turistického ruchu, ale také se dozvíte o kulturních a jazykových rozdílech v jednotlivých německy mluvících zemích.

Němčina pro technická povoláníÖI Brno EBCL Kurs - 21. 11. 2008 - kurz pořádaný na úrovni B2 je určen pro studenty či pracovníky technických oborů jako jsou architektura, územní plánování, stavební inženýrství, inženýrství dopravy a spojů či inženýrství životního prostředí.

Němčina pro právníky – jazykovým předpokladem tohoto kurzu je úroveň C1; kurz je sestaven na základě autentických podkladů a zabývá se speciální terminologií a typickými gramatickými strukturami právnických textů.

Přípravný kurz na certifikát EBC*L – horkou novinku je tento speciální kurz určený pro pokročilé studenty, kteří si chtějí rozšířit své ekonomické znalosti. Kurz připravuje na složení mezinárodně uznávaného certifikátu EBC*L (European Business Competence* Licence), který dokládá odbornou kompetenci v oblasti obchodu.

Proč studovat v Österreich Institutu Brno?
- široká nabídka kurzů – Österreich Institut Brno pořádá standardní a intenzivní kurzy, firemní kurzy, doučování žáků, kurzy připravující na mezinárodní zkoušky, speciální gramatické a konverzační kurzy a také kurzy hospodářské němčiny
- individuální přístup – na základě osobních pohovorů vám bude připraven kurz přesně na míru, vy budete centrem zájmu, vaše požadavky a návrhy budou zahrnuty do učebního plánu kurzu
- jednotný učební plán – všechny kurzy mají dopředu známou a srovnatelnou kvalitu – budete vědět, jaké jazykové úrovně na konci kurzu dosáhnete a na jakou mezinárodně uznávanou zkoušku budete připraveni
- odborně kvalifikovaní a didakticky proškolení čeští i zahraniční lektoři
- metodická různorodost, moderní a aktuální učební materiály
- příprava na mezinárodně uznávané zkoušky ÖSD
- přátelská atmosféra ve světlých a příjemných učebnách
- snadná dostupnost v centru Brna.

Přidáno: 16.02.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.