Novým portálem studuj.czu.cz otevírá ČZU přijímací řízení

Dnešním spuštěním nových webových stránek www.studuj.czu.cz bylo oficiálně odstartováno přijímací řízení pro uchazeče o studium na České zemědělské univerzitě v akademickém roce 2013/2014. Zároveň byla zahájena komunikační kampaň šitá budoucím studentům přímo na míru, a to především v online prostoru (kontext, hypertext, display + PPC), který vychází z analýzy jejich mediální konzumace jako vysoce efektivní.  

Nové stránky atraktivní formou, přehledně a na jednom místě prezentují ČZU jako kvalitní a moderní vzdělávací instituci, tradiční univerzitu s bohatou historií a jednu z největších vysokých škol v České republice, která vedle perfektního studijního zázemí včetně progresivní vědy a výzkumu nabízí díky unikátnímu univerzitnímu kampusu v pěkném prostředí s parkovou úpravou na okraji Prahy skvělé místo pro zábavu, sport i navazování nových vztahů a přátelství.

„Pro akviziční web komunitní povahy, který mluví mladým jazykem, jsme se rozhodli především proto, abychom vytvořili komfortní servis zájemcům o studium, kdy na jednom místě najdou snadno a rychle vše, co potřebují pro svou informovanost a případné rozhodnutí studovat právě u nás,“ přibližuje motivaci zrodu nového webu prorektor pro pedagogickou činnost Ing. Petr Zasadil, Ph.D. „Velkým impulsem pro nás byly také výsledky průzkumu mezi našimi absolventy z posledních 5 let, mezi letošními maturanty a také mezi účastníky pomaturitních přípravných kurzů k přijímačkám na VŠ, které nám v drtivé většině potvrdily maximální úlohu internetu při jejich rozhodování, kde studovat.“

Web www.studuj.czu.cz obsahuje vedle online přihlášky také interaktivní možnost vyzkoušet si přijímací testy a být elegantní formou informován o dnech otevřených dveří nebo o času, který zbývá do odeslání přihlášky – 31. března 2013, či si nechat zasílat univerzitní novinky nebo i přirozeně vklouznout do komunikace s ČZU přes Facebook, diskuzní chat a FAQ.
 
Dny otevřených dveří jsou v pátek a v sobotu 25. – 26. ledna 2013
ČZU zve všechny zájemce o studium na Dny otevřených dveří do svého areálu v Praze Suchdole. V čase od 8.00 do 15.00 bude možné zblízka vidět špičkové laboratorní přístroje a neformálně diskutovat s pedagogy a studenty. V příjemné atmosféře promítání filmů a hudebních vystoupení zájemci získají podrobné informace o studiu na Provozně ekonomické fakultě, Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technické fakultě, Fakultě lesnické a dřevařské, Fakultě životního prostředí a Fakultě tropického zemědělství a Institutu vzdělávání a poradenství.

Doprava: bus č. 107, 147 „Zemědělská univerzita“ ze stanice metra „A“ Dejvická.

Stipendium pro talentované studenty
ČZU přijímá uchazeče o studium bez přijímací zkoušky s možností získat stipendium až 5 000 Kč měsíčně po celý první ročník. Tyto výhody poskytuje bez rozdílu všem, kteří se umístili na předních místech v předmětových soutěžích: matematická, fyzikální a biologická olympiády, středoškolská odborná činnost a další odborné soutěže garantované MŠMT.

Jak byl zájem o studium pro akademický rok 2012/2013?
O studium na ČZU mělo zájem přes 23 tisíc studentů. Oproti předloňskému roku se počet přihlášek zvýšil o 15 %. Zájem rostl především u prezenční formy studia. V roce 1952 školu absolvovalo 81 studentů, v roce 1990 již 590 studentů a v roce 2011 pak oslavovalo úspěšné ukončení ČZU již přes 4 tisíce absolventů.

Česká zemědělská univerzita
ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi a progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

 Bližší informace lze najít na webu studuj.czu.cz.

 

Přidáno: 18.12.2012, Zdroj: Česká zemědělská univerzita v Praze

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si