Novoroční soutěž Fulbrightovy komise o poukázky na TOEFL

Komise J.W. Fulbrighta pro vzdělávací výměny mezi Českou republikou a Spojenými státy vyhlašuje soutěž. Odpovězte správně na co nejvíc z deseti otázek v online kvízu o Fulbrightově komisi, jejich programech a o studiu v USA a postupte tak do slosování o deset poukázek, které vítězům umožní složit bezplatně mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku TOEFL. Kvíz najdete na adrese www.fulbright.cz/soutez.shtml.

Všechny správné odpovědi lze vyhledat na webovských stránkách Fulbrightovy komise www.fulbright.cz. Ve formuláři nezapomeňte doplnit Vaše jméno, e-mail nebo telefon.

Soutěž končí 1. února. Hned následující den bude vylosováno deset výherců, kteří obdrží po poukázce na složení TOEFL s tím, že na test se musí zaregistrovat do 12. dubna 2005.

Fulbrightova komise je mezivládní organizací zřízenou za účelem podpory vzdělávacích výměn mezi Spojenými státy a Českou republikou. Komise administruje americko-česká vládní stipendia pro studium, výzkum a výuku v USA a slouží také jako informační a poradenské centrum pro zájemce o studium ve Spojených státech.

Test TOEFL je mezinárodně uznávanou jazykovou zkouškou, ověřující úroveň ovládání angličtiny primárně u zájemců o vysokoškolské studium v anglickém jazyce, ať už v USA nebo v jiných zemích světa.


Autor: Jakub Tesař, studijní poradce - Fulbrightova komise

Přidáno: 20.12.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.