Nové termíny přípravných kurzů SOKRATES, které začínají v lednu 2011!!!

SOKRATES - příprava na VŠ - logo

Zájemci o přípravné kurzy na přijímací zkoušky, kteří se nestihli přihlásit na říjnové termíny, se mohou nyní hlásit na nově vypsané lednové termíny. Nové kurzy jsou otevírány v Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně a Jihlavě. Zahájení kurzů připadá na pátek 14.1.2011 (popř. sobotu 15.1.2011).

Přihlašování do lednových přípravných kurzů bylo již spuštěno, proto s případným přihlašováním neotálejte do prosince, ale přihlaste se již nyní. Podrobné informace o kurzech, cenách a obsahových náplních naleznete na www.sokrates.cz nebo se informujte na naší bezplatné lince 800 100 570.

Přidáno: 03.12.2010, Zdroj: Sokrates Autor: Tereza Adamčíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…