Nové knihy pro každého

Akce-Novinky.cz - logo

Soutěžíte rádi? Kupujete si nové knihy, ale chtěli byste přitom ušetřit? Chcete mít přehled o tom, co na českém knižním trhu právě vychází? Navštěvujete knižní veletrhy a besedy se spisovateli?

Odpovíte-li alespoň na jednu z těchto otázek ANO, pak si pravděpodobně přijdete na své na serveru Akce-Novinky.cz, který nabízí soutěže, informace o knižních novinkách i různých literárních akcích a nyní pro vás připravil i aukce nových titulů.

Server Akce-Novinky.cz má sloužit jako kalendář literárních akcí. Především si však klade za cíl seznamovat české čtenáře s knižními novinkami z oblasti beletrie i populárně naučné literatury a to jak pro dospělé, tak i pro děti a mládež.

Zaujala vás některá z novinek? Zapojte se do soutěže, třeba se na vás štěstí usměje a vyhrajete ji právě vy. V každé soutěži stačí najít pouze jedinou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a odhadnout, kolik soutěžících se do daného kola zapojí. KnihyK dispozici máte nápovědu, která vám poradí, kde hledat správnou odpověď. Navíc můžete nahlédnout na vyhodnocení předchozích kol soutěže, což vám jistě pomůže v tipování. Vaše šance na výhru jsou tak podstatně vyšší než při soutěžích ukončených klasickým losováním.

Korunové aukce jsou v podstatě dalším typem soutěže o knihy na serveru Akce-novinky.cz s tím rozdílem, že zde je rozhodnutí o vaší výhře čistě ve vašich rukou, resp. vaší peněžence. Záleží jen na vás, kolik budete ochotni postupně přihodit k počáteční ceně, která je vždy stanovena na pouhou 1 Kč. Můžete získat krásnou publikaci za pár korun a ještě si u toho užít trošku adrenalinu.

Nemáte čas všechno sami sledovat? Bojíte se, že propásnete soutěž o knihu vašeho oblíbeného autora, nebo se nedozvíte včas o aukci atraktivní knižní novinky? Buďte bez obav a přihlašte se k odběru newsletteru, který je ze serveru Akce-Novinky.cz rozesílán každou středu a obsahuje jak informace o aktuálních aukcích knih a soutěžích, tak i odkazy na naposledy zveřejněné novinky a na literární akce, které se konají v nejbližších dnech.

Na závěr už jen jediná otázka: Máte rádi nové knihy? Pak neváhejte kliknout na adresu www.Akce-Novinky.cz, kde vám knižní novinky naservírují až pod nos hned na několik způsobů.

Přidáno: 07.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.