Nová vyšší škola v Praze - Prague College - vaše vstupenka k práci a studiu doma i v zahraničí

Letos v říjnu otevírá svůj první semestr Prague College – nový typ vyšší školy na českém trhu vzdělávání. Máte střední školu a chcete si zvýšit kvalifikaci, či máte zájem jen o jednotlivé kurzy vedené lektory s velmi dobrou teoretickou i praktickou průpravou? Nechcete se vázat ke dlouhému studiu na vysoké škole, ale rádi byste využili čas a získali vzdělání, se kterým můžete vyrazit do světa nejen za vzděláním, či se ucházet o lépe placené místo?

Na Prague College můžete od října 2004 studovat specializaci „International Business“, ta zahrnuje širokou nabídku programů: Business, IT for Business a Cultural Management. Studenti si sestavují svůj studijní plán individuálně, podle stupně znalostí a vlastních zájmů. Studium je zakončeno certifikáty nebo diplomy s označením LCCI. Diplomy Prague College jsou akceptovány zaměstnavateli a univerzitami po celé Evropě; s nimi máte zase o něco větší šanci uspět v životě, studiu i kariéře.

Odborníci v Prague College jsou připraveni pomoci též s budoucím uplatněním na trhu práce nebo při volbě dalšího studia v zahraničí ať jsou to univerzity ve Velké Británii, Kanadě a USA nebo ještě dále v Austrálii. Po té, co absolvujete několik úvodních semestrů, můžete dále pokračovat na partnerských univerzitách v zahraničí. Více informací najdete na www.praguecollege.cz

Pokud se rozhodnete, že byste chtěli studovat na Prague College, čekají vás následující kroky:
- Vyplnění přihlášky – informace o vašem předchozím studiu a o vašich pracovních zkušenostech.
- Pokud máte, zašlete jakýkoli doklad, či osvědčení o vaší kvalifikaci v anglickém jazyce NEBO nabízíme kompletní anglický umisťovací test na Prague College zdarma.
- Z osobního pohovoru s poradcem Prague College vyplyne úroveň znalostí a zkušeností v jednotlivých předmětech a tím se předejde tomu, abyste ztráceli čas a studovali něco, co již ovládáte.
- Studijní poradci zváží veškeré vstupní informace a nabídnou vám nejvhodnější možnosti úrovně studia v jednotlivých předmětech.
- Na základě doporučení a vašich plánů se pak můžete rozhodnout, jaký program je pro vás ten pravý.

Výuka probíhá v angličtině, ale potřebná jazyková úroveň je u hlavních programů rozdílná:
- Certifikované programy začínají na úrovni mírně pokročilé angličtiny.
- Pro diplomované programy potřebujete středně pokročilou úroveň angličtiny.
- Vyšší diplomy a příprava na studium na zahraničních univerzitách vyžadují při vstupu na školu úroveň více pokročilé angličtiny.
- V případě, že úroveň vaší angličtiny ještě neodpovídá požadovaným kritériím, nabízíme přípravný semestr.

Na Prague College můžete studovat denně nebo v kombinaci se zaměstnáním. Pro zpřístupnění vzdělání pro matky na mateřské dovolené, nabízí Prague Colelge hlídání dětí během vyučování.

Důležité informace:
- Studovat můžete začít v říjnu, lednu nebo dubnu
- Diplomované programy trvají 5 semestrů
- Certifikované programy trvají 3 semestry
- Každý semestr trvá 12 týdnů – jeden týden má 28 vyučovacích hodin

Prague College můžete navštívit již dnes na pražských Vinohradech, v Polské ulici č.10., nebo zavolejte na číslo: 222 722 544

Rádi vám pomůžeme dosáhnout vašich profesionálních a vzdělávacích cílů.

Autorka: Jana Mayová - Recruitment and PR Prague College

Přidáno: 01.07.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.