Nová studijní příležitost

V případě, že jste se ještě nerozhodli a stále zvažujete studijní možnosti pro školní rok 2009/2010, Prague College může být pro Vás to pravé.

Chcete-li studovat v srdci Prahy a zároveň mít pocit, že jste součástí propojování kultur, neváhejte navštívit Prague College. Jedná se o britskou vysokou školu v Praze, s výukou pouze v anglickém jazyce. Partnerskou univerzitou je zde Teesside University ze severovýchodní  Anglie. Právě na Prague College můžete získat  vysoce uznávané vzdělání a prestižní britské tituly.

Studijní poradci na Prague College hledají pro žadatele během vstupních pohovorů tu nejvhodnější volbu studijního programu. Prague College - meetingPřijímací pohovory probíhají individuálně a v přátelské atmosféře. Studijní poradce po důkladném rozhovoru doporučí studentovi program a formu studia, na základě jeho požadavků a schopností.

„Jsme rádi, že můžeme být studentům oporou v tak důležitém momentu, kterým je rozhodování o jejich budoucí profesi. Díky osobním pohovorům jsme schopni se orientovat na jednotlivce hned od prvního setkání, což by při klasických přijímačkách nešlo, v tom vidím veliké plus.“ říka Douglas Hajek, ředitel Prague College.

Nový semestr začíná již 29. září! Tak neváhejte a změňte Váš život ještě dnes.

Prague College nabízí čtyři studijní obory, které se vyučují na katedrách: School of Business, School of IT & Computing a School of Art & Design.

SCHOOL OF ART & DESIGN

Studenti mají na výběr z oborů Grafika a Nová média. Po dvouletém programu HND (Higher National Diploma) mohou vstoupit do finálního bakalářského ročníku - BA (Hons) Graphic Design nebo BA (Hons) Fine Art Experimental Media.

„Mám radost, že nejenom studenti grafiky, ale i absolventi programu HND Interactive Media budou mít příležitost dokončit v Praze třetí bakalářský ročník v oboru BA (Hons) Fine Art Experimental Media ,“ říká Douglas Hajek, ředitel Prague College.

„Tento program je již čtvrtým bakalářským programem, který jsme zahájili s naším klíčovým britským partnerem Teesside University. Kromě bakalářských a magisterských programů v oborech obchodu, teď Prague College disponuje kompletním portfóliem programů také ve výtvarným umění a designu,“ říká Jeff Buehler, head of Teaching na Prague College.

Otevření nově koncipovaného programu dokazuje neustále rostoucí zájem o studijní obory výtvarného umění a designu. Prague College - grafický designPrague College rovněž nabízí úvodní semestr ke studiu designu, který studentům napomáhá se zdokonalit v oboru a zároveň se rozhodnout pro konkrétní směr, a to Grafiku či Nová média.

MSc INTERNATIONAL MANAGEMENT

Nově nabízíme magisterský program MSc International Management, navazující na naše velmi populární bakalářské programy BA (Hons) International Business Management a HND Business.

Titul MSc International Management je udělován univerzitou Teesside University ve Velké Británii. Ta je proslulá svými programy na vysoké úrovni, vynikajícími přednáškami a možnostmi výzkumu. Udělovaný titul je mezinárodně uznávaný.

MSc je evropského původu a je jedním z tradičních titulů pro magisterský program ve Velké Británii a jiných anglicky mluvících zemích. Čte se jako:"Master of Science"- Magisterský titul pro vědu.

Studium je určené pro lidi, kteří si kladou za cíl profesně růst a je zajímavou volbou i pro státní a neziskové sektory.

Pro koho je studium vhodné?

„Studium MSc International Management je vhodné pro čerstvé absolventy bakalářských nebo magisterských titulů a to v jakémkoli oboru, dále pro lidi bez předchozí pracovní zkušenosti na vyšší pozici.“

Jaký je časový aspekt studia?

„Myslím, že studenti ocení především atraktivní možnost výběru ze dvou režimů studia. Prague College - classProgram je možné intenzivním studiem zvládnout už během 12 měsíců (tzv. full time studium). Pracující studenti mohou zvolit režim částečný (tzv. part time studium) a studovat tak dva roky.“

Na otázky odpověděl pan Jeff Buehler, head of Teaching na Prague College.

Prague College se vyznačuje moderním prostředím, výukou pouze v angličtině, v krásné lokalitě v centru historické Prahy na Vinohradech.

Kvalitní vybavení včetně rozsáhlé on-line knihovny, která nabízí více než 44 tisíc odborných titulů, jsou studentům neustále k dispozici. Předností Prague College je praktický ráz studia, kdy studenti již během výuky pracují na reálných projektech a tím získávají pracovní kontakty s budoucími zaměstnavateli.

www.praguecollege.cz

Přidáno: 31.07.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.