Nová seznamka portálu Vzdělání.CZ

Portál Vzdělání.CZ již více než 5 let přináší aktuální informace pro studenty o možnostech uplatnění po maturitě, nabídky brigád a prací ve školství. Od loňského roku se portál Vzdělání.CZ rozšířil o několik služeb pro mladé lidi (např. vyhledávač a aukce letenek a jízdenek, soutěže) a nově se rozjíždí studentská seznamka, díky které si můžete najít partnera, kamaráda, ubytování či doučování.

Plný provoz seznamky byl zahájen v dubnu letošního roku. Samozřejmě, že ani v seznamce portálu vzdělání.CZ nemohou chybět tradiční sekce vážné seznámení, dopisování a sex a flirt. Méně obvyklou sekcí jsou společné zájmy, kde si můžete najít partnera do posilovny, do kina, divadla nebo do společnosti. Inzerát můžete zadat nejen za sebe (On hledá, Ona hledá), ale i jménem páru či skupiny lidí, kteří hledají nové herce pro připravovanou divadelní hru, vedoucí na tábor, nové členy sportovního oddílu nebo dokonce sexuálního partnera pro radovánky ve více lidech :-).

Průvodci při seznamování Vám budou parta, holka a kluk z plakátu.

Vzhledem k zaměření celého portálu jsme seznamku doplnili i o sekce ubytování, spolujízda a doučování. V těchto třech sekcích máte možnost nabídnout či poptávat studentskou postel či pokoj, odvoz kdykoliv a kamkoliv a v neposlední řadě i své znalosti a pedagogické schopnosti těm, kteří je aktuálně potřebují.

Stejně jako v sekci Brigády a Práce je velmi užitečnou službou možnost upozorňování na nové inzeráty. Hledáte-li životního partnera a jste-li přitom žena či dívka například z Brna, zadáte sledování sekce On hledá ji - vážně, vyberete Jihomoravský kraj a pokud Vám na tom záleží, můžete výběr omezit například maximální hmotností 120 kg.

Věříme, že studentská seznamka portálu Vzdělání.CZ pomůže mladým lidem najít toho pravého nebo tu pravou pro život, zábavu nebo jen na dopisování. Stoupající návštěvnost, přibývající inzeráty i odpovědi nám dělají velkou radost. Připravujeme pro vás i další novinky nejen v seznamce a těšíme na vaše nápady či připomínky, které můžete posílat na adresu sales@vzdelani.cz.

Důležité odkazy:
Hlavní stránka portálu Vzdělání.CZ - http://www.vzdelani.cz
Studentská seznamka Vzdělání.CZ - http://seznamka.vzdelani.cz

Autor: Vladimír Přichystal - Vzdělání.CZ

Přidáno: 21.05.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.