Nová sekce - Testy

Vzdelani

Chystáte se na vysokou školu a čekají Vás přijímačky z angličtiny? Chcete navštěvovat anglický kurz? A rádi byste věděli svou úroveň? Tak právě pro Vás je určena naše nová sekce TESTY.

V sekci testy kromě testu z anglického jazyka také nyní naleznete pravopisný diktát a všeobecný test z české literatury. A na další testy se můžete již brzy těšit...

 

 

Přidáno: 02.01.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.