Nová podoba pohledu na čas ve stylu binárních hodinek

HODINKY01.cz - logo

Historie binárních hodinek

Před více než 10 lety, dostal Anton Kraft zajímavý nápad. Anton chtěl začít s výrobou takových hodinek, které by se lišily od všech ostatních a tímto krokem, tak udělat revoluci na trhu náramkových hodinek.Lidé by na svých rukou nosili tzv. LED displeje a čas by zjišťovali pomocí binárního systému. Jeho představa byla skutečně nadpozemská, avšak na tehdejší dobu nerealizovatelná, proto svůj nápad alespoň zaregistroval pod právní ochranu a pevně věřil, že si svůj sen jednou splní.

Anton Kraft - fotoV roce 2005 se Anton seznámil se svými nynějšími přáteli Drorem a Benzinem, kteří mu jako vlastníci výrobních prostředků v Hongkongu pomohli zajistit potřebné technické znalosti. Tímto krokem se začala rýsovat Antonova vize 01THE ONE a byly tak položeny základy nové společnosti Timetechnology.

Jak víte, během posledních dvou let se naše planeta zamilovala do 01THE ONE a rádi bychom řekli:

"Zbytek je jen historie" - my, ale do ní píšeme dál!

V současnosti je značka 01THE ONE  zastoupena ve 20 zemích světa s více než 2500 prodejními místy. Cílem  této značky je vytvořit něco jedinečného a odlišného.

Na kolekci binárních hodinek spolupracoval také umělec Josef Bauer, který je symbolem PopArt. Spojením unikátních vzorů Pop-Art a hodinek 01The ONe vznikl projekt ARt Edition, který propojil dva odlišné světy. Kolekce je tvořena 6 modely hodinek z nichž tři jsou omezeny počtem kusů na 600 po celém světě a jsou opatřeny vyrytým podpisem Josefa Bauera a seriovým číslem na zadní straně.

Více informací naleznete na: www.hodinky01.cz

Přidáno: 12.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.