NEWTON College Vás zve na den otevřených dveří!

NEWTON CollegePro všechny zájemce o studium ekonomie a managementu připravujeme 14. února 2009 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Od 10:00 do 16:00 hodin si budete moci v doprovodu našich studentů prohlédnout školu a studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu a navštívit ukázkové přednášky i ukázky našich projektů v podání studentů. Vyzkoušet si také můžete přijímací zkoušky.

Více informací o programu najdete na www.newtoncollege.cz.

NEWTON College
nabízí svým studentům vysokoškolské vzdělání v oblasti podnikání a managementu. Posláním NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe.

Obsah studia
je podle studijních oborů zaměřen na znalosti a dovednosti z oblasti ekonomie, managementu, marketingu, filozofie, psychologie, sociologie, etiky, práva, politologie a dalších.

Studovat u nás můžete tyto obory:
- Globální podnikání a management
- Management mezinárodních institucí a veřejné správy
- Management se zaměřením na psychologii

Metody výuky
vycházejí z metod vzdělávání a výcviku aktivních manažerů a odpovídají způsobům, kterými manažeři získávají teoretické poznatky a praktické dovednosti.

Přijímací řízení
se skládá z přihlášení ke studiu, přijímacího rozhovoru a uzavření smlouvy o studiu. Přijímací rozhovor neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. Probíhá v termínech od března do září a účast na něm je bezplatná.

Studijní praxe
jsou nedílnou součástí studijních plánů všech oborů. Smyslem praxí je umožnit studentům aplikovat znalosti, získat praktické zkušenosti v reálném firemním prostředí a navázat užitečné kontakty. Absolvent získává školou vydaný certifikát o praxích realizovaných během studia.

NEWTON College nabízí studentům  možnost absolvovat část studia na zahraničních vysokých školách.

NEWTON College budovaVysoká škola NEWTON College
tř. Generála Píky 7
613 00 Brno
tel.: +420 545 124 620/614
fax: +420 545 124 621
e-mail: info@newtoncollege.cz
www.newtoncollege.cz

Přidáno: 06.02.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.