Nenechte si ujít největší veletrhy pro děti v Letňanech FOR TOYS a FOR BABIES

Nevíte, jaké hračka je pro vaše dítko nejvhodnější, nebo čekáte přírůstek do rodiny a sháníte výbavičku? Potom si určitě nenechte ujít podzimní veletrhy určené výhradně dětem. Veletrh potřeb pro děti FOR BABIES a veletrh hraček a her FOR TOYS se budou konat v Pražském veletržním areálu Letňany v termínu od 29. 9. do 2. 10. 2011 a stejně jako v loňském roce nabídnou ucelenou prezentaci výrobků a služeb určených dětem všech věkových kategorií, jejich rodičům i nastávajícím maminkám.

Obě výstavy jsou určeny jak malým, tak velkým návštěvníkům a nabídnou jim vše, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život. O tom, že si na své přijde opravdu každý, svědčí široké spektrum vystavovatelů, kterých je na letošní ročník přihlášeno tři měsíce před zahájením více než 150 na ploše větší než 4000 m². Děti jistě potěší velká expozice Little Pet Shop Show s Ewou Farnou a Nerf Show od společnosti Hasbro. Velké expozice pro letošní ročník chystají také další firmy, jako například Olymptoy s nabídkou kvalitních hraček pro všechny věkové kategorie, firma Malý génius prezentující úchvatné pěnové puzzle pro rozvíjení kreativity nebo společnost Corfix Distribution, která přiveze do Letňan novinku – konstrukční stavebnici Eitech. Bohatou přehlídku hraček nabídne expozice dalšího z vystavovatelů – Hraček  M+S. Ve spolupráci se společností Smartlife bude na veletrhu FOR TOYS představena také nová kolekce For Toysoblečení Lego Wear. Smartlife je navíc autorizovaným dovozcem a distributorem křečků Zhu Zhu Pets, tudíž ani o tato malé populární zvířecí hračky zde nebude nouze. Křeččí partě bude na FOR TOYS sekundovat postavička z filmu Kuky, která se zabydlí na stánku firmy Noe. Malí milovníci světoznámé kostky Lego budou jistě nadšeni z výstavní plochy společnosti Sajler & Partners, která nejen že představí nejnovější sady stavebnice Lego, ale navíc zde bude mít k dispozici i velkou hrací plochu na stavění. Rukodělnou dílnu pro děti i dospělé zase připravuje firma Twint. Chybět nebude ani nakladatelství knih a časopisů pro děti Egmont (Barbie, Kačer Donald, Witch, Hanna Montana nebo Hello Kitty).

Na veletrhu FOR BABIES čeká na rodiče nejmenších dětí přehlídka kočárků, postýlek, nosítek, autosedaček, hraček a  dalších potřeb pro děti. Maminky se mohou těšit na prezentaci mnoha firem z oboru. Jednou z nich je i společnost Autoseating, která zastupuje značky RECARO a STM. Ta uvede na veletrhu nové vzory a výrobky pro kolekci 2012 a současný hit – revolučně skládaný kočárek Babyzen. Kočárky a další příslušenství nabídne i přední český výrobce a dovozce dětského zboží, společnosti Babypoint. Za všechny vystavovatele, kteří jsou na veletrh již přihlášeni, lze jmenovat firmy NUK, Bambino – Martin Sekyra nebo Vitpea.

Celým veletržním děním se bude prolínat doprovodný program bohatý na pódiová vystoupení
pod taktovkou Domova dětí a mládeže hl. m. Prahy. Součástí zábavného programu bude rovněž představení Inky Rybářové s klaunem Rybičkou, závody na plyšových koních Ponnie nebo diskotéka pro děti s Diamond Cats. Obě výstavy navíc doplní modelářský a hobby veletrh Model Hobby. Více informací o jednotlivých akcích najdete na www.for-babies.cz, www.fortoys.cz nebo na našich stránkách na Facebooku.

Přidáno: 16.08.2011, Zdroj: ABF, a.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.