Nemá ruce! Nemá nohy! Nemá starosti!

Nick Vujicic navštíví v září 2010 Českou republiku.

Nenechte si uniknout jedinečnou přednášku Nicka Vujicice o třech klíčích, které mu ze života bez končetin umožnily žít život bez hranic.

Tyto tři klíče změní naprosto i váš život.

O Nickovi

Představte si, že byste se narodili bez rukou. Nemohli byste nikoho obejmout, ničeho se dotknout, ani vzít nikoho za ruku. Nebo co kdybyste se narodili bez nohou? Nemohli byste tančit, chodit, běhat, dokonce ani stát. Zkuste si nyní tyto dvě okolnosti spojit – žádné ruce a žádné nohy. Co byste dělali? Jak by to ovlivnilo váš každodenní život?

Seznamte se s Nickem Vujičičem, kterého taková nepřízeň osudu potkala, a přesto se nepoddal beznaději a nezařadil se mezi škarohlídy a naříkače. Vzal život do svých rukou a vydal se do světa bez hranic.

Termíny přednášek
- pátek 10. září 2010 - Praha - Kongresový sál TOP HOTEL Praha
- sobota 11. září 2010 - Ostrava - Společenský sál Dům kultury města Ostravy
- neděle - 12. září 2010 - Brno - Laser Show Hall Hotel Bobycentrum.

Přednášky začínají v 17.00 hodin. Předpokládaný konec kolem 20.00 hodiny.

Přednáška bude v angličtině s českým překladem.

Registrace, vstupné

Máte-li zájem se přednášky zúčastnit, zajistěte si svoje místo registrací.

Účast na přednášce Vám můžeme zaručit pouze při zaplacení předem. Vstupné 600 Kč (sleva 80 Kč), pokud se zaregistrujete do 3. 9. 2010 a zaplatíte předem.

Počet míst je omezený a zájem velký!

Nick Vujcic - fotky

Přidáno: 19.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…