Nejznámější ruská hip hopová crew poprvé v Praze

CAO

CENTR
The best hip hop crew of Russia
MTV Russian music awards 2008
COSSIGA / EN.DRU / IVAN.HOE
(BEATBURGER BAND)
DJ RAWAL / DJ KWÉ
MC VANILLA FACE
PÁ/FR  13.03.2009
óčkoOPENING – 20:00 hod.
MUSIC CLUB ÓČKO
KONGRESOVÉ CENTRUM/5.KVĚTNA 1640/PRAHA 4/METRO C/STANICE VYŠEHRAD

Skupina CENTR byla založena v roce 2004 v Moskvě. Talentovaná hip hopová formace, zastoupená Labelem ЦAO RECORDZ, oceněná cenou MTV Russian music awards 2008 boří žebříčky hitparád po celém Rusku. Skupinu představuje trio GUF- geniální textař a raper, SLIM – vynikající hudební mág, ПТАХА – raper a DJ SHVED.

JARO COSSIGA, EN.DRU, IVAN.HOE (BeatBurger Band) - trojice beatboxerů ze sedmičlené party BeatBurger Band, kteří reprezentují český beatbox po celém světě. V poslední době se představili široké věřejnosti po boku Veroniky Žilkové  v talkshow Pustit Žilou na TV Prima. Na jaře odlétají do New Yorku, kde je čeká řada koncertů a prestižní vystoupení na International Hip Hop Festivalu Trinity.V květnu budou reprezentovat 4 minutovým setem na mistroství světa, jak v teamovém beatboxu, tak En.Dru v battlu za jednotlivce. V červnu završí tour Číně.

DJ RAWAL je rezidentem noci Bounce v klubu Radost FX. Patří k předním RnB party DJs u nás. Kromě vystupování v klubech je rovněž známý díky spolupráci s americkým raperem Nironicem. Mají pravidelný pořad Black Out Show na radiu Spin.

DJ KWÉ duchovní otec a rezident hojně vyhledávaných čtvrtečních FX Bounce! hip hop & rnb nocí v pražském legendárním klubu Radost FX. Za své dosavadní top úspěchy v party deejayingu lze považovat předskakování na pražském koncertu Methodmana nebo hraní na belgické párty Heads&High poblíž Bruselu. Začátkem roku 2007 zakládá vlastní produkční agenturu 360 Production a v srpnu 2007 pořádá se svou partou t-music Hip Hop Jam festival na mimoňském letišti (jehož první ročník navštívilo 6500 lidí). V současné době připravuje 2. ročník Hip Hop Jam festu, pilně trénuje a selektuje klubové novinky, aby vám je mohl servírovat v klubech po celé ČR a Slovensku.

Pozvání přijal vynikající showman – beatboxer a raper MC VANILLA FACE.

VSTUPENKY: PŘEDPRODEJ Ticketpro a Ticketstream
- Standard - 400 Kč (na místě 600 Kč) ,  
- VIP - 1000 Kč (na místě 2000 Kč) - V.I.P. vstupenka obsahuje vstup do V.I.P. salonku, kde se můžete osobně potkat s kapelou, bohatý raut.

Rezervace VIP stolů na tel.: 773 024 272

Více info na: www.night-prague.cz a www.darkwolf.cz.

 

POŘADATEL PRODUCTION by MARKETING by
Night Prague Dark Wolf starmix
Přidáno: 04.03.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.