Nejznámější DJ Itálie v Praze představí svůj nový song The Radio

GET FAR - plakát

GET FAR
21:00 h – pátek 5. 3. 2010, Óčko Music Club
Kongresové centrum - 5. května 1640 - Zastávka metra C – Vyšehrad (vstup z parkoviště Kongresového centra)

Nejznámější DJ Itálie Vám poprvé v Praze představí svůj nový song – „The Radio“!
- HOUSE SUPPORT DJ: DJ FAITH
- SEXY IBIZA DANCERS             
- VIP MUSIC BY: DJ MARCO CASALE + VOCALIST LUDOVOX
- LIVE MUSIC SHOW ROBERTO CAPORALI          
- OCHUTNÁVKA VÍNA A SÝRŮ VE VIP
- PROFESIONÁLNÍ BARMANSKÁ SHOW
- LCD PROJEKCE                   
- LIGHT STICK PRO KAŽDÉHO JAKO DÁREK NA VSTUPU
- DRINK VEČERA: REDBULL + VODKA

Poslechni si Get Far na:
www.youtube.com/watch?v=BkzYrZ2QsJE - nový singl, který bude představen právě v Praze!
www.youtube.com/watch?v=bnuzBCw4PDo - jeden z jeho mnoha známých mixů

Vstupenky
- předprodej: Ticketpro nebo Ticketstream
- 190 Kč standard, 250 Kč VIP stání
- VIP vstupenka obsahuje vstup do VIP zóny, kde bude hrát DJ MARCO CASALE za doprovodu vokalisty LUDOVOX a LIVE MUSIC SHOW ROBERTO CAPORALI, ochutnávka vína a sýrů
- pro získání množstevní ceny na vstupenky, nebo rezervace stolů ve VIP volejte +420 773 643 466.

Více na WWW.STARMIXPARTY.CZ a WWW.OCKOPRAHA.CZ.

GET FAR - MARIO FARGETTA

...je nejpopulárnější DJ současné Itálie. Jeho nejlavnější hit “Shining Star” je známý po celém světě. Tento song se mimo jiné stal nejposlouchanějším hitem ve Francii v roce 2007.  V Evropě i USA pokořil nejvýznamnější žebříčky hitparád. Get Far je autorem mnoha božských housových kusů, které poznamenaly italskou taneční scénu (The music is movin’, ‘Music’, ‘Your love’ e ‘I Will Rise Again’). A je také rezidentním DJ nejposlouchanějšího rádia Itálie – “Radio Deejay”.

Mario  začal svoji profesionální kariéru jako teenager, prvního úspěchu dosáhl však až na konci 80.let, kdy na svém prvním sampleru začal vytvářet zajímavé mixy a nové zvuky. V té době se zároveň zrodila jeho show na rádiu Deejay. Jeho úspěšný taneční projekt ‘Feel It’ se umístil na prvním místě UK Sales chart s vice než milionem prodaných kopií, přičemž následný projekt "If you buy this record" dosáhl třetího místa.

V roce 2007 začal Mario pracovat pod jménem Get Far. Po úspěchu s “Shining Star” pokračuje v roce 2008 s výbornou skladbou “All I Need” a nyní hitem “The Radio”, který bude poprvé představen v Praze v Óčko Music Clubu 5.března 2010. Tento song bude součástí blížícího se alba, které bude taktéž vydáno v tomto roce(2010).

Přidáno: 22.02.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Michaela Růžičková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.