Nejznámější a nejžádanější ruská strip a DJ Show v Praze

ÓČKO MUSIC CLUB, 1.5.2009

Kongresové centrum, 5.května 1640, Praha 4

SPECIAL STAR : Strip & DJ ALBA

Supported by special guests : DJ Rodion and BeemaDeeJ@y

Vstupné:

Předprodej: Standard 190 CZK, VIP 690 CZK

Na místě: Standard 249 CZK, VIP 990 CZK

Holky zdarma do 23:00

Guestlist pouze do 24:00

Rezervace VIP stolů na 773024272

DJ ALBA

femme fatale

DJ ALBA krásná blondýnka pocházející z Ruska s charakterem divoké a nespoutané kočky, je hlavní představitelkou PROJEKTU A, který zastupuje nejkrásnější a nejžádanější Strip & DJ Show po celém Rusku. Kromě Latino house a sexu má ráda kreslené filmy. „Tahle slečna se opravdu nestydí, není pro ni problém svléknout se a jít po hlavní třídě jakéhokoliv města na světě pouze tak, jak ji pán bůh stvořil.“ - jak o sobě říká… DJ ALBA je dokonalé spojení latino hudby, tance a sexu v jedinečném projektu. Máte se opravdu na co těšit!

RODION hraje jako DJ 14let. Patří mezi nejlepší ruské DJ´s u nás. Prezentuje se vždy nejnovějším a nejmódnějším housem z celého světa. Sety o RODIONA zněly na nejlepším internetovém radiu v Rusku – 16Bit FM. Spolupracoval na projektech Benny Benassi, Royal Gogolos, Bodyrox, Alexey Romeo. Vystupuje v klubech po celé Praze – Duplex, Mecca, Občanská plovárna, Life bar, M1 atd.

Bema DeeJ@y prezentuje se nocí s názvem Dance Music Collection, zaměřenou na taneční muziku ve stylu Vocal Elektro, House, rezidentně v klubech N11, POP-ART DJ Bar People.

Více informací na www.starmixparty.cz.

 

POŘADATEL PRODUCTION by MARKETING by
Night Prague Dark Wolf starmix
Přidáno: 24.04.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.